http://kariera.mk

Gjirokastër, grabitën të moshuarin, gjykata lë në burg 5 autorët e dyshuar

para 3 muajve - Shekulli

Gjykata e Apelit e Gjirokastrës ka lënë në burg 5 personat e arrestuar nga Policia e Tepelenës si përgjegjës për grabitjen me armë dhe plagosjen e Mustafa Mustafait dhe bashkëshortes së tij, më datë 2...

Gjykata vendos për fatin e hajdutit që grabiti e la të gjakosur çiftin e të moshuarve shqiptarë

para 3 muajve - Gazeta Express

Hyri në dyqanin e çiftit të moshuar shqiptar dhe pasi u mori paratë e xhiros ditore i goditi me qytën e pistoletës burrë e grua, duke i lënë të gjakosur në tokë. Skena i përket një grabitje të ndodhur...

Grabitja e kambistit në Memaliaj, lihen në burg 5 të arrestuarit

para 3 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka lënë në burg pesë personat e arrestuar nga policia e Tepelenës si përgjegjës për grabitjen me armë dhe plagosjen e kambistit të palicensuar Mustafa Mustafait dhe gruas...

Grabitja me dhunë në Memaliaj, gjykata lë në burg 5 të ndalurit

para 3 muajve - Koha Jone

Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka lënë në burg pesë personat e arrestuar nga Policia e Tepelenës si përgjegjës për grabitjen me armë dhe plagosjen e Mustafa Mustafait dhe të bashkëshortes së tij më 22...

Grabitja e kambistit në Memaliaj, lihen në burg 5 të arrestuarit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka lënë në burg pesë personat e arrestuar nga policia e Tepelenës si përgjegjës për grabitjen me armë dhe plagosjen e kambistit të palicensuar Mustafa Mustafait dhe gruas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK