http://kariera.mk

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa, më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - GazetaBlic

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - Bota Press

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Mjekët bëjnë thirrje për kontrolle rutinore të zemrës

para 3 muajve - Klan Kosova

Njerëzit po inkurajohen të njohin shifrat e kolesterolit dhe të presionit të gjakut, ashtu siq e mbajnë në ment PIN-in e bankës së tyre. Këto numra tregojnë shenjat e hershme të sëmundjeve kardiovaskulare,...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - Gazeta Express

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Mjekët bëjnë thirrje për kontrolle rutinore të zemrës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Njerëzit po inkurajohen të njohin shifrat e kolesterolit dhe të presionit të gjakut, ashtu siq e mbajnë në ment PIN-in e bankës së tyre. Këto numra tregojnë shenjat e hershme të sëmundjeve kardiovaskulare,...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë kaq pompa janë të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

para 3 muajve - Lajmi.net

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë as 10 pompa janë dukshëm më të rrezikuar nga sulmet e zemrës dhe ato të trurit. Forca për t’i bërë më shumë se 40 pompa është ndërlidhur me 97% reduktim...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - Zhurnal

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - Koha.net

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 3 muajve - Sovrani

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në zemër dhe sëmundjet e zemrës, thotë hulumtimi i ri. Personat të cilët mund t’i bëjnë më shumë...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë 10 pompa janë më të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

para 3 muajve - Telegrafi

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë as 10 pompa janë dukshëm më të rrezikuar nga sulmet e zemrës dhe ato të trurit. Forca për t’i bërë më shumë se 40 pompa është ndërlidhur me 97% reduktim...

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë 10 pompa janë më të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

para 3 muajve - InfoMagazin

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë as 10 pompa janë dukshëm më të rrezikuar nga sulmet e zemrës dhe ato të trurit. Forca për t’i bërë më shumë se 40 pompa është ndërlidhur me 97% reduktim...

Meshkujt që bëjnë më shumë pompa, ulin rrezikun e sëmundjeve të zemrës në 96%

para 3 muajve - Sovrani

Të bësh më shumë se dhjetë pompa ulë rrezikun për sëmundjet e zemrës, sulmit në zemër e po ashtu goditjeve në tru. Njerëzit e moshës së mesme që mund të bëjnë më shumë se 40 pompa në një shëtitje kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK