http://kariera.mk

Lluka: Kosova në vitet e ardhshme do të investoj 3 miliard në sektorin e energjisë, na nevojiten ekspert

para 3 muajve - Arbresh

Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit-MCC ka organizuar ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”. Ministri Valdrin Lluka ka thënë se 25 bursa nuk janë shumë. “Por janë 25 ekspert që në të ardhmen mund...

Gratë duhet të jenë të punësuara shumë në sektorin e energjisë

para 3 muajve - Arbresh

Korporata e Sfidës së Mijëvjecarit-MCC ka organizuar ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”. Karen Sessions nga korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit ka thënë se me këtë projekt duan ta rrisin numrin...

Lluka inkurajon gratë të merren me sektorin e energjisë, 25 do të përfitojnë bursa

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka inkurajuar gratë të merren me sektorin e energjisë. Kjo është bërë e mundur edhe përmes programit “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata...

Lluka informon delegacionin e Sfidave të Mijëvjeçarit rreth termocentralit “Kosova e Re”

para 3 muajve - Klan Kosova

Një delegacion i lartë i Korporatës Sfidat e Mijëvjeçarit kanë vizituar ministrin e Zhvillimit Ekonomik. Ku është Kosova në sektorin energjetik dhe cilat janë hapat e mëtutjeshëm ishte pyetja e delegacionit...

Lluka informon delegacionin e Sfidave të Mijëvjeçarit rreth termocentralit “Kosova e Re”

para 3 muajve - Epoka e Re

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka pritur sot në takim zëvendëspresidenten e Korporatës së Sfidës së Mijëvjeçarit (Millennium Challenge Corporation – MCC), Karen Sessions dhe zëvendësin...

Delegacioni i lartë i Korporatës Sfidat e Mijëvjeçarit vizitojnë ministrin Lluka

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ku është Kosova në sektorin energjetik dhe cilat janë hapat e mëtutjeshëm ishte pyetja e delegacionit te Korporatës Sfidat e Mijëvjeçarit (MCC), të kryesuar nga Karen Sessions, zëvendës presidente dhe Jonathan...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Lajmi.net

Fondacioni i Mileniumit të Kosovës, do të ndajë 25 bursa për “Gratë në energji, programi i bursave për studime në fushën e energjisë”. Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës,...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Shprehja.com

Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës, tha se duke e pasur se ka disbalancë mes burrave dhe grave të Kosovës është vendosur të ndahen 25 bursa dhe të mundësohet që gratë...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Arbresh

Fondacioni i Mileniumit të Kosovës, do të ndajë 25 bursa për “Gratë në energji, programi i bursave për studime në fushën e energjisë”. Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK