http://kariera.mk

PD merr masat, pajis me maska kundra-gaz protestuesit nesër tek parlamenti

para 3 muajve - Vizion Plus

“Nisur nga përdorimi në masë i gazit lotsjellës të shtunën para kryeministrisë, një pjesë e protestuesve para parlamentit pritet të jenë të pajisur me maska kundra-gaz”. Rreth 1200 forca policie do angazhohen...

Tiranë, masa të shtuara për protestën e nesërme

para 3 muajve - Alsat-M

Prej ditës së shtunë kur u mbyll protesta e 16 shkurtit, Policia në Shqipëri është angazhuar për hartimin e një plani masash për menaxhimin e protestës së nesërme e cila pritet të nisë përpara Kuvendit....

Nesër protesta e opozitës, “blindohet” Kuvendi i Shqipërisë

para 3 muajve - Klan Kosova

Ndërsa nesër në orën 10:00 është paralajmëruar protesta e opozitës para Parlamentit të Shqipërisë , policia e Shtetit po merr masa. Mësohet se rreth 1200 forca të Shqiponjave e FNSH do të jenë në gatishmëri,...

“Shpërtheni dyert e Parlamentit dhe mos u shqetësoni”/ Opozita del nga binarët, vesh antigazin para Kuvendit?! Ky është plani sekret

para 3 muajve - Sot News

Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e paralajmëruar e opozitës para Kuvendit. Për kët protestë nuk kanë mungur thirrjet për dhunë nga ana e PD dhe LSI. Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi...

Nesër protesta e opozitës, më shumë se 1000 policë do rrethojnë Parlamentin shqiptarë

para 3 muajve - Alsat-M

Më shumë se 1 mijë oficer policie do të jenë para Parlamentit të Shqipërisë ditën e nesërme, gjatë protestës së opozitës. Policia e Shtetit për mediet vendase kanë konfirmuar se do të jenë në gatishmëri,...

Protesta e PD/ 1200 policë do rrethojnë Parlamentin, gazetarët me maska kundër gazit

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Shqipëria është kapluar nga tensioni politik pas vendimit të opozitës për të djegur mandatet e deputetëve, ndërsa gjakrat u ndezën edhe prej protestës së dhunshme të 16 shkurtit para Kryeministrisë. Teksa...

“Shpërtheni dyert e Parlamentit dhe mos u shqetësoni”/ Plani sekret, opozita vesh antigazin para Kuvendit?!

para 3 muajve - Sot News

Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e paralajmëruar e opozitës para Kuvendit. Për kët protestë nuk kanë mungur thirrjet për dhunë nga ana e PD dhe LSI. Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi...

Nesër protesta e opozitës, “blindohet” Kuvendi i Shqipërisë

para 3 muajve - Tetova Sot

Ndërsa nesër në orën 10:00 është paralajmëruar protesta e opozitës para Parlamentit të Shqipërisë , policia e Shtetit po merr masa. Mësohet se rreth 1200 forca të Shqiponjave e FNSH do të jenë në gatishmëri,...

Mijëra efektivë te Kuvendi dhe gazetarë me maska, zbulohet plani i Policisë për protestën

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së opozitës që mbahet nesër para Kuvendit në orën 10:00. Mësohet se mbi 1000 efektivë policie do të angazhohen për mbarëvajtjen...

Nesër protesta e opozitës, ‘blindohet’ Kuvendi i Shqipërisë

para 3 muajve - Koha.net

E ndërsa nesër në orën 10:00 është paralajmëruar protesta e opozitës para Parlamentit të Shqipërisë , policia e Shtetit po merr masa. Mësohet se rreth 1200 forca të Shqiponjave e FNSH do të jenë në gatishmëri,...

1 200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin

para 3 muajve - Albeu

1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke parë reagimet e fundit të liderëve të saj. Përballë protestuesve me një kordon që...

Protesta/ Policia blindon Kuvendin, Garda: Gazetarët me maska

para 3 muajve - BalkanWeb

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Protesta e nesërme, 1000 deri në 1200 forca policie do blindojnë Kuvendin. Garda: Gazetarët të pajisen me maska kundër gazit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Protesta e opozitës/ Policia blindon Kuvendin, Garda: Të gjithë gazetarët me maska

para 3 muajve - Blitz

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Protesta e nesërme, policia blindon Kuvendin. Garda: Gazetarët me maska kundër gazit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Protesta/ Policia blindon Kuvendin, Garda: Gazetarët me maska

para 3 muajve - Koha Jone

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

1 mijë policë për protestën e neërme, gaazetarët këshillohen të marrin maska kundragaz

para 3 muajve - Gazeta Express

Ashtu si të shtunën e protestës së 16 shkurtit edhe për ditën e nesërme policia e shtetit ka marrë një plan masash për mbarëvajtjen e protestës që do të zhvillohet përballë parlamentit në orën 10:00. Mbi...

PD rekruton persona problematikë në Qarkun e Lezhës. Urdhëri: Të enjten shpërtheni Parlamentin!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi ishin ditën e djeshme në Lezhë, ku janë takuar me një numër personash me precedentë kriminalë. Burime të sigurta, të pranishëm në këtë takim, treguan se...

Protesta/ Sandër Lleshaj ngre në këmbë Policinë, zbardhet strategjia që do përdoret dhe porosia e veçantë për gazetarët

para 3 muajve - Sot News

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Nesër protesta e opozitës, më shumë se 1000 policë do rrethojnë Parlamentin shqiptarë

para 3 muajve - Lajm

Më shumë se 1 mijë oficer policie do të jenë para Parlamentit të Shqipërisë ditën e nesërme, gjatë protestës së opozitës. Policia e Shtetit për mediet vendase kanë konfirmuar se do të jenë në gatishmëri,...

Protesta e nesërme, Garda paralajmëron gazetarët: Merrni maska kundra gaz

para 3 muajve - Opinion

Nesër do të zhvillohet protesta e dytë e opozitës pas asaj të së shtunës. Ndryshe nga hera e parë, ajo do të zhvillohet pranë Kuvendit të Shqipërisë. Garda u ka bërë thirrje gazetarëve që do të jenë të...

PROTESTA E TE ENJTES/ Plani sekret, opozita vesh antigazin para Kuvendit?!

para 3 muajve - Java News

Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e paralajmëruar e opozitës para Kuvendit. Për kët protestë nuk kanë mungur thirrjet për dhunë nga ana e PD dhe LSI. Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi...

Protesta e nesërme, 1000 deri në 1200 forca policie do blindojnë Kuvendin. Garda: Gazetarët të pajisen me maska kundër gazit

para 3 muajve - Lexo

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

PD rekruton persona problematikë në Qarkun e Lezhës. Urdhëri: Të enjten shpërtheni Parlamentin!

para 3 muajve - Lexo

Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi ishin ditën e djeshme në Lezhë, ku janë takuar me një numër personash me precedentë kriminalë. Burime të sigurta, të pranishëm në këtë takim, treguan se...

Opozita skenar dhune për protestën para Kuvendit? Urdhëri i deputetëve të PD: Të enjten shpërtheni Parlamentin!

para 3 muajve - Java News

Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e paralajmëruar e opozitës para Kuvendit. Për kët protestë nuk kanë mungur thirrjet për dhunë nga ana e PD dhe LSI. Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi...

Opozita skenar dhune për protestën e nesërme? Urdhëri i deputetëve të PD: Të enjten shpërtheni Parlamentin!

para 3 muajve - Java News

Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e paralajmëruar e opozitës para Kuvendit. Për kët protestë nuk kanë mungur thirrjet për dhunë nga ana e PD dhe LSI. Dy deputetë të PD, Edi Paloka dhe Gent Strazimi...

Protesta e opozitës/ Blindohet Kuvendi, Garda: Të enjten dhe gazetarët me maska

para 3 muajve - Java News

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Nesër protesta e opozitës në Shqipëri – pritet pjesëmarrje e madhe e qytetarëve

para 3 muajve - Insajderi

Mësohet se rreth 1200 forca të Shqiponjave e FNSH do të jenë në gatishmëri, që prej orëve të para të mëngjesit. Gjithashtu do të angazhohen edhe punonjësit e gardës pranë Parlamentit, në rast të ndonjë...

Garda paralajmëron gazetarët: Merrni maska kundër gazit në protestën e nesërme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Garda e Republikës i ka kërkuar gazetarëve që nesër në protestën e opozitës para Parlamentit, të pajisen me maska kundra gaz. Garda shprehet se nuk garanton dot sigurinë e gazetarëve pranë Parlamentit,...

Protesta/ Policia blindon Kuvendin, Garda: Gazetarët me maska

para 3 muajve - 24 ore

Prej të shtunës, Policia e Shtetit ka punuar për të hartuar një plan masash për mbarëvajtjen e protestës së paralajmëruar të opozitës, e cila pritet të nisë nesër rreth orës 10:00 para Parlamentit. 1000...

Nesër protesta e opozitës, më shumë se 1000 policë do rrethojnë Parlamentin

para 3 muajve - Gazeta Observer

Më shumë se 1 mijë oficer policie do të jenë para Parlamentit ditën e nesërme, gjatë protestës së opozitës. Burime të Gazetës Mapo nga Policia e Shtetit thanë se do të jenë në gatishmëri, Forcat Speciale,...

Nesër protesta e madhe e opozitës në Tiranë, po ku do jetë Rama?!

para 3 muajve - LajmiFundit

Opozita e bashkuar ka njoftuar për organizimin e një tjetër proteste masive pas asaj te Kryeministria, nesër (21 shkurt) para Parlamentit duke nisur nga ora 10:00, paralelisht me punimet e seancës plenare....

1.200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin

para 3 muajve - Lajme.al

1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke parë reagimet e fundit të liderëve të saj. Përballë protestuesve me një kordon që...

Frikë për trazira? 1200 policë në shesh, Garda i bën thirrjen e rëndësishme gazetarëve

para 3 muajve - LajmiFundit

Ditën e nesërme në Tiranë ppritet të mbahet protesta e radhës e opozitës e cila pritet të jetë po aq agresive sa protesta e 16 shkurtit. Duke u nisur nga ky fakt dhe paralajmërimet e opozitës, Policia...

1 mijë policë për protestën e nesërme, gazetarët këshillohen të marrin maska kundragaz

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ashtu si të shtunën e protestës së 16 shkurtit edhe për ditën e nesërme policia e shtetit ka marrë një plan masash për mbarëvajtjen e protestës që do të zhvillohet përballë parlamentit në orën 10:00. Mbi...

Nesër protesta e madhe e opozitës! 1 mijë policë do të rrethojnë Parlamentin

para 3 muajve - LajmiFundit

Më shumë se 1 mijë oficer policie do të jenë para Parlamentit ditën e nesërme, gjatë protestës së opozitës. Burimet nga Policia e Shtetit thanë se do të jenë në gatishmëri, Forcat Speciale, FNSH dhe forcat...

Zemërimi popullor para dyerve të Edi Ramës!

para 3 muajve - Shekulli

Ka zgjatur prej rreth 5 orësh protesta e opozitës së bashkuar, ne 16 shkurt, që u shoqërua me bllokim të rrugëve kryesore dhe sheshit kryesor para kryeministrisë si edhe përplasje të shumta ku herë pas...

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare?

para 3 muajve - Koha Jone

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa protestuesve para derës së Kryeministrisë, por edhe në masën e madhe të qytetarëve që protestonte paqësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK