http://kariera.mk

Nëna e emocionuar rrëfen ndjenjën e të bërit nënë pas 10 viteve!

para 3 muajve - Gazeta Express

ANDRRA, e vendosën emrin e fëmiut të parë që i gëzoi pas 10 viteve, prindërit Dursan dhe Ferdane Merlaku, të cilët nga gëzimi dhe lumturia sollën emocione të veçanta për të gjithë. Në një prononcim për...

Nëna e emocionuar rrëfen ndjenjën e të bërit nënë pas 10 viteve

para 3 muajve - Lajmi.net

Klinika Amerikane “Dr. Behar Kusari”, kanë sjellë në jetë pas 10 viteve fëmijën e tyre të parë. ANDRRA, e vendosën emrin e fëmiut të parë që i gëzoi pas 10 viteve, prindërit Dursan dhe Ferdane Merlaku,...

Nëna e emocionuar rrëfen ndjenjën e të bërit nënë pas 10 viteve!

para 3 muajve - Koha.net

ANDRRA, e vendosën emrin e fëmiut të parë që i gëzoi pas 10 viteve, prindërit Dursan dhe Ferdane Merlaku, të cilët nga gëzimi dhe lumturia sollën emocione të veçanta për të gjithë. Në një prononcim për...

Nëna e emocionuar rrëfen ndjenjën e të bërit nënë pas 10 viteve!

para 3 muajve - Insajderi

ANDRRA, e vendosën emrin e fëmiut të parë që i gëzoi pas 10 viteve, prindërit Dursan dhe Ferdane Merlaku, të cilët nga gëzimi dhe lumturia sollën emocione të veçanta për të gjithë. Në një prononcim për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK