http://kariera.mk

Thaçi: Marrëveshja finale me Serbinë do të jetë hap pozitiv për zhvillimin e Kosovës

para 3 muajve - Lajmi.net

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit–MCC. Presidenti i Kosovws, Hashim Thaçi tha se ndarja...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Telegrafi

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota, Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Infokusi

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota, interesi nacional është mbi vota

para 3 muajve - RTV 21

Thaçi sot mori pjesë në programin e bursave “Gratë në energji’ Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë...

Thaçi thotë se interesi nacional është mbi vota

para 3 muajve - Koha.net

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në "Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota

para 3 muajve - RTV 21

Thaçi sot mori pjesë në programin e bursave “Gratë në energji’ Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Sovrani

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më interesojnë votat, interesi nacional është mbi to

para 3 muajve - Insajderi

Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship Program”, ku tha se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA-ja dhe nga të gjitha institucionet e saj, pa asnjë dallim. Sipas tij, mbështetja...

Thaçi: Mua s’më nevojiten votat, interesi nacional mbi të gjitha

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti Hashim Thaçi, ka thënë sot se nuk është i interesuar për vota deri sa është shprehur i bindur se Kosova do të dalë fituese. Ai këto komente i bëri në “Ëomen in Energy Scholarship Program”, ku...

Thaçi: Nuk më interesojnë votat, interesi nacional është mbi to

para 3 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri në "Women in Energy Scholarship Program", ku tha se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA-ja dhe nga të gjitha institucionet e saj, pa asnjë dallim. Sipas tij, mbështetja...

Thaçi: Interesi nacional është mbi votat

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti Thaçi ka marrë pjesë në ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit – MCC. Thaçi ka thënë se ka papunësi të madhe ndërsa kompanitë ankohen...

Thaçi: Marrëveshja finale me Serbinë do të jetë hap pozitiv për zhvillimin e Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit–MCC, raporton Ekonomia Online. Thaçi tha se ndarja...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri në "Women in Energy Scholarship Program", ku tha se mbështetja amerikane do të arrijë qëllimin nëse Kosova është në paqe me vetveten dhe fqinjët e vet, pasi asnjë investitor nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK