http://kariera.mk

DW: Kush ka para, mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Telegrafi

Atij që investon 250 mijë euro për një patundshmëri në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia....

Greqi/ 250 mijë euro investim në pasuri të paluajtshme për të marrë pasaportë greke

para 3 muajve - Koha Jone

Nëse dëshironi të jetoni në Greqi apo BE, tani ekziston një zgjidhje. Madje një publicitet për qytetarët nga jashtë BE-së qëndron e vendosur menjëherë para Parlamentit në Athinë. Ftesës i janë përgjigjur...

Greqi, fluks kinezësh, rusësh e turqish falë programit të “vizave të arta”

para 3 muajve - Top Channel

Nëse ëndërroni të jetoni në Greqi apo BE, tani e keni një zgjidhje. Madje një publicitet për qytetarët nga jashtë BE-së qëndron e vendosur menjëherë para Parlamentit në Athinë. Ftesës i janë përgjigjur...

Greqi, fluks kinezësh, rusësh e turqish falë programit të “vizave të arta”

para 3 muajve - Lajmi.net

Nëse ëndërroni të jetoni në Greqi apo BE, tani e keni një zgjidhje. Madje një publicitet për qytetarët nga jashtë BE-së qëndron e vendosur menjëherë para Parlamentit në Athinë. Ftesës i janë përgjigjur...

Ja për sa para mund të blini një pasaportë të BE-së

para 3 muajve - Gazeta e re

“A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”. Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kënaqësi...

Nëse investon në Greqi mund të bëhesh shtetas evropian

para 3 muajve - Alsat-M

“ A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?” Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kenaqësi...

Greqi: Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Alsat-M

Atij që investon 250 mijë euro për nëj imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Bum investimesh në Greqi për pasaportë europiane

para 3 muajve - Koha.net

Atij që investon 250 mijë euro për një biznes në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Greqi: Kush ka para mund të bëhet europian

para 3 muajve - Gazeta Shqip

“ A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”, Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kenaqësi...

Dëshironi të keni që tani në dorë një pasaportë të BE? Ky është kushti i vetëm që duhet të plotësoni

para 3 muajve - Sot News

Një lajm i mirë ka ardhur për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë një pasaportë të BE-së. Kush investon në Greqi 250 mijë euro në pasuri të paluajtshme, e ka në xhep pasaportën e BE-së. Kësaj ftese deri...

Greqi, kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Gazeta Express

Atij që investon 250 mijë euro për nëj imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Me 250 mijë euro bëheni grek dhe europian

para 3 muajve - Gazeta Tema

“A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”, Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kenaqësi...

Greqi: Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Shekulli

Atij që investon 250 mijë euro për një imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Zbuloni shtetin që ofron pasaportë BE-je po investuat 250 mijë €

para 3 muajve - Ina

Atij që investon 250 mijë euro për një biznes në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Nisma e re në Greqi: Investo dhe merr pasaportën e Bashkimit Europian

para 3 muajve - Opinion

Kush investon minimalisht 250 mijë euro në Greqi, përfiton pasaportën e Bashkimit Europian. Është kjo nisma e më e fundit e shtetit helen, nëpërmjet të cilës kërkon të thithë investitorë të huaj. Deri...

Greqi/Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Vizion Plus

Atij që investon 250 mijë euro për nëj imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “...

Zbuloni shtetin që ofron pasaportë BE-je po investuat 250 mijë €

para 3 muajve - BalkanWeb

Atij që investon 250 mijë euro për një biznes në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Ja për sa para mund të blini një pasaportë të BE-së

para 3 muajve - Gazeta Shqip

“A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”.  Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kënaqësi...

Ky vend ofron pasaportën e BE-së për 250 mijë euro

para 3 muajve - Albinfo

Atij që investon 250 mijë euro për një imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Evropian. Biznesi me "Golden Visa Programm" po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia “A...

Greqi: Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - DW

Atij që investon 250 mijë euro për nëj imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me "Golden Visa Programm" po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. "...

Endërroni për një jetë në Greqi apo në BE? Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Java News

“ A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”, Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kenaqësi...

Kush ka para mund të bëhet europian fare lehtë

para 3 muajve - Shenja

“ A ëndërroni edhe ju për një jetë në Greqi apo në BE?”, Kjo reklamë për qytetarët jashtë BE-së, është vendosur në mënyrë të spikatur direkt para parlamentit në Athinë. Kësaj ftese i përgjigjen më kenaqësi...

Në këtë shtet bëhesh me pasaportë BE-je po të investosh

para 3 muajve - Lajme.al

Atij që investon 250 mijë euro për nëj imobilie në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

Zbuloni shtetin që ofron pasaportë BE-je po investuat 250 mijë €

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Atij që investon 250 mijë euro për një biznes në Greqi i hapet porta për në Bashkimin Europian. Biznesi me “Golden Visa Programm” po përjeton bum. Kërkesa vjen kryesisht nga Kina, Rusia dhe Turqia. “A...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK