http://kariera.mk

Hoti sjell një intervistë të Rugovës: Ai shprehej kundër ndarjes territoriale të Kosovës

para 3 muajve - Klan Kosova

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, ka sjell një përgjigje të ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova dhënë në vitin 2004, ku ai është shprehur kundër ndarjes territoriale të Kosovës. Kjo ka ardhur si...

Hoti-Thaçit: Mos e shfrytëzo Rugovën për të përligjur idetë tua për ndarje të Kosovës

para 3 muajve - Gazeta Express

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, i ka reaguar presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, pas deklarimeve të këtij të fundit, se idenë për korrigjim të kufirit fillimisht e ka mësuar nga...

LDK ‘godet’ ashpër ashpër Thaçin pas deklaratës së tij për Rugovën

para 3 muajve - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, ka sjell një përgjigje të ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova dhënë në vitin 2004, ku ai është shprehur kundër ndarjes territoriale të Kosovës. Kjo ka ardhur si...

A ishte Rugova pro korrigjimit të kufijve? Hoti publikon intervisten e 2004-tës të ish-presidentit

para 3 muajve - Lajmi.net

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, është kundërpërgjigjur ndaj deklaratave të presidentit Thaçi. Thaçi, më herët gjatë ditës deklaroi se ideja për korrigjimin e kufijve ka buruar nga ish-presidenti...

Ibrahim Rugova ishte kundër ndarjes së Kosovës

para 3 muajve - Infokusi

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, në facebook ka publikuar një pjesë të intervistës që ish Presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte dhënë në vitin 2004, ku ai është shprehur kundër ndarjes territoriale...

A ishte Rugova pro korrigjimit të kufijve? Hoti publikon intervisten e 2004-tës të ish-presidentit

para 3 muajve - Tetova Sot

hefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, është kundërpërgjigjur ndaj deklaratave të presidentit Thaçi. Thaçi, më herët gjatë ditës deklaroi se ideja për korrigjimin e kufijve ka buruar nga ish-presidenti Rugova,...

Hoti i reagon Thaçit: Presidenti Rugova e ka refuzuar idenë e ndarjes së Kosovës

para 3 muajve - Arbresh

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Hoti-Thaçit: Mos e shfrytëzo Rugovën për të përligjur idetë tua për ndarje të Kosovës

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 20 Shkurt- Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, i ka reaguar presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, pas deklarimeve të këtij të fundit, se idenë për korrigjim të kufirit fillimisht...

Hoti sjell një intervistë të Rugovës: Ai shprehej kundër ndarjes territoriale të Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, ka sjell një përgjigje të ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova dhënë në vitin 2004, ku ai është shprehur kundër ndarjes territoriale të Kosovës. Kjo ka ardhur si...

Thaçi tha se ideja për korrigjim buron nga ish-presidenti Rugova – Hoti i kundërpërgjigjet

para 3 muajve - Insajderi

Kësaj deklarate i është kundërpërgjigjur, shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti i cili në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një intervistë të ish-presidentit, Rugova ku në të thuhet...

Thaçi tha se idenë e korrigjimit të kufijve e mori nga Rugova, i reagon Avdullah Hoti

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në tryezën për ‘Finalen e Madhe’ për dialogun, veç tjerash ka deklaruar se ideja për korrigjim kufijsh i ka ardhur nga ish-presidenti Rugova, Nexhat Daci dhe Lutfi Haziri....

Hoti i reagon Thaçit: Presidenti Rugova e ka refuzuar idenë e ndarjes së Kosovës

para 3 muajve - Fakti Ditor

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Hoti i reagon Thaçit: Presidenti Rugova e ka refuzuar idenë e ndarjes së Kosovës

para 3 muajve - AlbPortali

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Hoti i reagon Thaçit: Presidenti Rugova e ka refuzuar idenë e ndarjes së Kosovës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Hoti: Veseli nuk bënë asgjë vetëm merret me intriga

para 3 muajve - Gazeta Express

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, e ka quajtur intrigant kryetarin e Kuvendi të Kosovës, Kadri Veselin. Këto deklarime Hoti i ka bërë kur është pyetur rreth një interviste të kreut të...

Hoti: Veseli nuk bën asgjë, vetëm merret me intriga

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, e ka quajtur intrigant kryetarin e Kuvendi të Kosovës, Kadri Veselin. Këto deklarime Hoti i ka bërë kur është pyetur rreth një interviste të kreut të...

Hoti: Veseli nuk bën asgjë, vetëm merret me intriga

para 3 muajve - Gazeta Observer

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, e ka quajtur intrigant kryetarin e Kuvendi të Kosovës, Kadri Veselin. Këto deklarime Hoti i ka bërë kur është pyetur rreth një interviste të kreut të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK