http://kariera.mk

Bekteshi nuk do të kërkojë nga motra dhe kunata e tij që të braktisë vendin e punës

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 20 shkurt – Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi porositi se nuk ndjen përgjegjësi morale dhe nuk do të kërkojë nga motra e tij ta braktisë vendin e punës në SHA MEPSO, për shkak se nuk është...

Bekteshi nuk do të kërkojë nga motra e tij që të braktisë vendin e punës

para 3 muajve - Nezavisen

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi porositi se nuk ndjen përgjegjësi morale dhe nuk do të kërkojë nga motra e tij ta braktisë vendin e punës në SHA MEPSO, për shkak se nuk është e punësuar në Ministrinë...

Bekteshi pas pyetjes për punësimin e motrës, pyet gazetarët: Pse juve punoni aty ku punoni?

para 3 muajve - Alsat-M

Siç nuk kam pasur ndikim në punësimin e motrës time, unë nuk duhet të ndikoj dhe të kërkoj nga motra ime që të tërhiqet apo jo nga puna, ka deklaruar sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, motra...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - Shprehja.com

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - Ina

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time që t’i them të tërhiqet

para 3 muajve - Portalb

Ashtu siç nuk kam pasur ndikim gjatë punësimit të saj, unë nuk do të duhet që të kem ndikim dhe të kërkoj nga motra ime që të tërhiqet ose jo, deklaroi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, motra...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - AlbPortali

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Ministri Bekteshi: Nuk ndikova për punësimin e motrës as nuk do të kërkoj largimin e saj

para 3 muajve - Shenja

Мinistri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, ka mohuar edhe një herë se ka ndikuar në punësimin e motrës së tij. Ai ka thënë sot se në bazë të kësaj logjike ai as nuk do të ndikojë që ajo të largohet nga puna....

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time që t’i them të tërhiqet

para 3 muajve - Lajm

Ashtu siç nuk kam pasur ndikim gjatë punësimit të saj, unë nuk do të duhet që të kem ndikim dhe të kërkoj nga motra ime që të tërhiqet ose jo, deklaroi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, motra...

Kreshnik Bekteshi nuk merr përgjegjësi për punësimin e motrës në MEPSO,shfryhet me gazetarët që i bënë pyetje!

para 3 muajve - Pa censure

Siç nuk kam pasur ndikim në punësimin e motrës time, unë nuk duhet të ndikoj dhe të kërkoj nga motra ime që të tërhiqet apo jo nga puna, ka deklaruar sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, motra...

Bekteshi: Unë nuk e kam punësuar motrën time, që ti kërkoj të heq dorë nga vendi i punës

para 3 muajve - InfoMagazin

Ministri i ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka theksuar se nuk do ti kërkoj motrës së tij të largohet nga vendi i punës, pas thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev. “Nuk kam pasur asnjë ndikim gjatë punësimit...

Zgjedhjet presidenciale, shpëtuan Kreshnik Bekteshin ?!

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 shkurt - Edhe pse Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev para disa muajve pati paralajmëruar se mund të ketë një rikonstruim të vogël në Qeverinë e tij, gjegjësisht ndërrime të disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK