http://kariera.mk

Inter zbulon se Icardi nuk vuan nga asnjë lëndim

para 3 muajve - Lajmi.net

Mauro Icardi zhvilloi sot testet mjekësore për lëndimin në gju, por Interi ka bërë të ditur se nuk ka asgjë. “Mauro Icardi iu nënshtrua testeve në klinikën Humanitas në Rozzano për shkak të dhembjes në...

Interi merr përgjigjet për vizitat mjekësore të Mauro Icardit

para 3 muajve - Koha Jone

Inter ka njoftuar se Mauro Icardi nuk ka ndonjë problem në gjurin apo kavilien e tij. Sulmuesi zikaltër kreu vizitat e detajuara ditën e sotme në qendrën spitalore “Humanitas”, teksa qëndroi aty për 45...

Zyrtare: Inter njofton për lëndimin e Icardit

para 3 muajve - GazetaBlic

Inter kanë njoftuar rezultatet e testeve mjekësore të Mauro Icardi, duke konfirmuar se sulmuesi nuk ka lëndim në gju. Sulmuesi argjentinas nuk ka pësuar lëndim, siç njofton klubi, përcjell GazetaBlic ....

Interi ka dyshime reth dëmtimit të Icardit, e ridërgon të kryejë analiza të tjera

para 3 muajve - Albeu

Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit , teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën . Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit në...

Interi nuk beson te Icardi, e dërgon të kryejë analizat për dëmtimin

para 3 muajve - SuperSport

Një javë më parë Interi vendosi t’i heqë shiritin e kapitenit, sulmuesit Mauro Icardi dhe që prej atëherë ky i fundit nuk është stërvitur asnjëherë me grupin, duke akuzuar një problem në gjurin e djathtë....

Interi mendon se Icardi e ka gënjyer e dërgon sërish në teste mjekësore

para 3 muajve - Infokusi

Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit, teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën. Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit në “Europa...

Interi mendon se Icardi e ka gënjyer e dërgon sërish në teste mjekësore

para 3 muajve - Gazeta e re

Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit, teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën. Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit në “Europa...

Inter, Icardi merr përgjigjen e vizitave mjekësore

para 3 muajve - Sovrani

Inter ka njoftuar se Mauro Icardi nuk ka ndonjë problem në gjurin apo kaviljen e tij. Sulmuesi zikaltër kreu vizitat e detajuara ditën e sotme në qendrën spitalore “Humanitas”, teksa qëndroi aty për 45...

Interi mendon se Icardi e ka gënjyer, e dërgon sërish në teste mjekësore

para 3 muajve - KosovaPress

Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit në "Europa League" dhe ndaj Sampdorias. Megjithatë klubi i Interit dyshon reth situatës së Icardit teksa ka urdhëruar...

​Lojtari që po e zëvendëson Icardin në Inter: Shpresojmë se ai do të kthehet

para 3 muajve - Gazeta Express

Lautaro Martinez ka thënë se është duke shpresuar që bashkëkombësi dhe bashkëlojtari i tij, Mauro Icardi, do të kthehet sa më shpejt në skuadrën e klubit zikaltër. Problemet rreth Icardit kanë shpërthyer...

Wanda mohon shkrimet e mediumeve për kushtëzimet në lidhje me rikthimin e Icardit, lojtari të mërkurën teste

para 3 muajve - Telegrafi

Wanda Nara i ka mohuar pretendimin e Gazzetta dello Sport se ajo e ka kërcënuar Interin, duke kërkuar që Mauro Icardit t’i kthehet  mbrapa shiriti i kapitenit. Gazeta në një shkrim të publikuar sot ka...

Wanda Nara sulmon ?La Gazzeta Dello Sport?

para 3 muajve - Albeu

Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello Sport ”, shkruan Albeu.com Kjo gazetë paraditen e sotme, kishte publikuar një lajm...

Reagon Wanda, pas lajmeve se Icardi s’do të luajë më për Interin pa iu kthyer shiriti i kapitenit

para 3 muajve - Gazeta Express

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka hedhur poshtë lajmet se ajo i kishte dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk...

Mauro Icardi kryen testet mjekësore te Interi

para 3 muajve - Albeu

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi , do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimit. Siç raporton "Gazzetta dello Sport" gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

E ardhmja e Mauro Ikardi-t akoma në dyshim

para 3 muajve - Alsat-M

Mundja e krahut mes Vanda Nara, bashkëshortja-menaxhere e sulmuesit, dhe administratorit të deleguar të zikaltërve, Beppe Marotta, vazhdon. Vendimi i klubit për t’i hequr shiritin e kapitenit ka qenë një...

Interi e uron, Ikardi s’kthehet në ekip pa shiritin e kapitenit

para 3 muajve - BalkanWeb

Klubi e ka uruar, ëanda i ka dedikuar një mesazh plot dashuri dhe Maurito, nga ana e tij ka publikuar një foto të tij me bashkëshorten në liqenin e Komos. Por pavarësisht këtyre postimeve, a sot në shtëpinë...

Wanda Nara sulmon “La Gazzeta Dello Sport”

para 3 muajve - Sovrani

Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello Sport”, shkruan Albeu.com Kjo gazetë paraditen e sotme, kishte publikuar një lajm...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Tetova Sot

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit

para 3 muajve - Telegrafi

Kriza e madhe mes Interit dhe Mauro Icardit edhe pse është zvogëluar paksa në ditët e fundit, ka ende tension. Lajmi i fundit që transmetohet nga Gazzetta dello Sport është se argjentinasi nuk do të dal...

Mauro Icardi do të testohet nesër

para 3 muajve - Arbresh

Mauro Icardi do t’i nënshtrohet nesër testeve për të mësuar gjendjen e pjesës së lënduar të tij. Bazuar në një raport nga Gazzetta dello Sport , gjuri i sulmuesit të Interit dhe kyçi i këmbës do të ekzaminohen...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

Inter: Nuk ka kapiten, nuk ka as Icardi?

para 3 muajve - GazetaBlic

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë kapitenin Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin më. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, Wanda ka kërkuar gjithashtu Interit që të kërkojnë falje...

​Pa shiritin e kapitenit, Icardi nuk pranon të luajë për Interin

para 3 muajve - Gazeta Express

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk do të luajë më asnjë ndeshje për klubin....

Wanda – Interit: Kthejeni shiritin e kapitenin ose Icardi nuk luan më

para 3 muajve - Lajmi.net

Wanda Nara i ka dhënë një paralajmërim të ashpër Interit. Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, e ka paralajmëruar Interin. Agjentja e sulmuesit argjentinas i ka bërë me dije skuadrës...

Wanda Nara ultimatum Interit: Nëse nuk i kthehet shiriti, nuk luan më

para 3 muajve - Koha Jone

Nuk ka “paqe” në shtëpinë e Interit me Mauro Icardin. Pas heqjes së shiritit të kapitenit dhe deklaratave nga të gjitha palët në Itali, sot ka ardhur dhe një “ultimatum” nga Wanda Nara, bashkëshortja dhe...

Wanda Nara godet Interin: Ose kthejani shiritin ose nuk do e shihni më duke luajtur për ju

para 3 muajve - Sovrani

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë shritin e kapitenit tek Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin përsëri, transmeton Sovrani.info. Sipas Gazzetta dello Sport, Wanda ka kërkuar...

Wanda Nara godet Interin: Ose kthejani shirtin ose nuk do e shihni më duke luajtur për ju

para 3 muajve - Sovrani

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë shritin e kapitenit tek Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin përsëri, transmeton Sovrani.info. Sipas Gazzetta dello Sport, Wanda ka kërkuar...

Në Itali plas “bomba”, Icardi nuk kthehet në fushë pa shiritin e kapitenit

para 3 muajve - Newsport

Mauro Icardi është kthyer në një çështje shumë serioze tek skuadra e Interit. Sulmuesi së fundmi vuan edhe nga një dëmtim në gjurin e tij të djathtë dhe nesër do të kryejë vizitat mjekësore për të kuptuar...

​Pa shiritin e kapitenit, Icardi nuk pranon të luajë për Interin

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk do të luajë më asnjë ndeshje për klubin....

Reagon pronari i Interit pas lajmit për transferimin e Icardit në Juventus

para 3 muajve - Iliria News

Pronari i Interit, Steven Zhang, i ka hedhur poshtë mundësitë për transferimin e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardit, në Juventus, përkundër problemeve që janë shfaqur gjatë kohës së fundit. Problemet...

Nuk ka pushim për Icardin edhe për datëlindje, lojtari “i përvishet” punës

para 3 muajve - Newsport

Mauro Icardi ditën e sotme feston datëlindjen e tij të 26-të. Mirëpo, për argjentinasin nuk ka pushim. Sikurse raporton “Sky Sport”, sulmuesi i është nënshtruar një fizioterapie për të trajtuar inflamacionin...

Ikardi te Juventusi? Bosi i Interit i vë vulën!

para 3 muajve - Shprehja.com

Steven Zhang i mbyll dyert Juventusit, të paktën për sulmuesin Mauro Ikardi. Kohët e fundit argjentinasi është kthyer në një çështje në klubin zikaltër, teksa u vendos edhe t’i hiqej shiriti i kapitenit....

​Reagon pronari i Interit pas lajmit për transferimin e Icardit në Juventus

para 3 muajve - Gazeta Express

Pronari i Interit, Steven Zhang, i ka hedhur poshtë mundësitë për transferimin e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardit, në Juventus, përkundër problemeve që janë shfaqur gjatë kohës së fundit. Problemet...

Inter uron Icardin

para 3 muajve - Alsat-M

Një paqe mund të vijë që sot midis skuadrës dhe ish-kapitenit Mauro Icardi. Më 19 shkurt, argjentinasi feston ditëlindjen e tij të 26-të.Sipas asaj që raporton Mateo Barzagi, skuadra ka planifikuar një...

Inter më në fund uron Icardin

para 3 muajve - RTV 21

Argjentinasi feston ditëlindjen Një paqe mund të vijë që sot midis skuadrës dhe ish-kapitenit, Mauro Icardi. Më 19 shkurt, argjentinasi feston ditëlindjen e tij të 26-të. Sipas asaj që raporton Mateo Barzagi,...

Inter më në fund uron Icardin

para 3 muajve - Periskopi

Një paqe mund të vijë që sot midis skuadrës dhe ish-kapitenit Mauro Icardi. Më 19 shkurt, argjentinasi feston ditëlindjen e tij të 26-të. Sipas asaj që raporton Mateo Barzagi, skuadra ka planifikuar një...

Inter më në fund uron Icardin

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas asaj që raporton Mateo Barzagi, skuadra ka planifikuar një pritje për Mauron, ku nuk do të mungojnë edhe urimet për bomberin e skuadrës zikaltër. Klubi nuk ka harruar ta urojë sulmuesin nëpërmjet...

Interi, çështja “Ikardi” dhe largimi i tij drejt Juventusit: Zhang i sqaron të gjitha

para 3 muajve - Shprehja.com

Interi po kalon një moment të mirë me rezultatet që ka marrë në ndeshjet e fundit, teksa ka tre fitore radhazi. Gjithsesi, gjërat jashtë fushe nuk po shkojnë ashtu siç duhet për ekipin zikaltër, mjafton...

Juve-Inter, tashmë është luftë! Morata: Ne duam Dibalën

para 3 muajve - BalkanWeb

Nuk është pritur aspak mirë në shtëpinë zikaltër deklarata e drejtorit juventin, Fabio Paratiçi, që deklaroi se do të presin se çfarë do të ndodhë në verë dhe më pas do të veprojnë sa i takon sulmuesit...

Juve-Inter, tashmë është luftë! Morata: Ne duam Dibalën

para 3 muajve - Lexo

Nuk është pritur aspak mirë në shtëpinë zikaltër deklarata e drejtorit juventin, Fabio Paratiçi, që deklaroi se do të presin se çfarë do të ndodhë në verë dhe më pas do të veprojnë sa i takon sulmuesit...

Wanda Nara: Mauros sikur i kanë prerë këmbën, s’duam…

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Javë e vështirë në shtëpinë e Mauro Icardit, tashmë ish-kapiten i Interit, që sfidën ndaj Sampdorias e ndoqi në tribunë bashkë me Wanda Naran. Ishte pikërisht bashkëshortja e tij, që në emisionin sportiv...

Momenti kur Wanda shpërtheu në lot teksa tregonte se sa shumë po vuan Icardi: I kam kërkuar ndihmë edhe Morattit

para 3 muajve - Gazeta Express

​Wanda ka bërë të ditur se i ka kërkuar ndihmë ish-presidentit, Massimo Moratti, për Mauro Icardin, i cili po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë te klubi italian. Wanda Nara, bashkëshortja dhe...

Allegri: Icardi golashënues, por transferet ia lë Juventusit

para 3 muajve - Klan Kosova

Massimiliano Allegri ka refuzuar që të përfshihet në lidhjet midis Mauro Icardi-t dhe Juventusit , duke insistuar se punët e transfereve ia lë klubit. “Nuk di asgjë për tregun. Preferoj që të shkoj në...

Flet Wanda Nara: Icardit sikur i kanë prerë njërën këmbë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Wanda Nara është jo vetëm bashkëshortja menaxhere e Mauro Icardit, por edhe moderatorja e emisionit sportiv “Tiki Taka”. Por mbrëmë pas mesnate, modelja argjentinase, e cila fillimisht nuk kishte vendosur...

Momenti kur Wanda shpërtheu në lot teksa tregonte se sa shumë po vuan Icardi: I kam kërkuar ndihmë Morattit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Wanda ka bërë të ditur se i ka kërkuar ndihmë ish-presidentit, Massimo Moratti, për Mauro Icardin, i cili po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë te klubi italian. Wanda Nara, bashkëshortja dhe agjentja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK