http://kariera.mk

Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e ri

para 3 muajve - Telegrafi

Hip hop ylli Genc Prelvukaj po përjeton vëmendjen më të madhe në kohët e fundit. Dhe nga kjo mirë po duket se do të kapitalizojë reperi, duka paralajmëruar projekt të ri. View this post on Instagram Momenti...

Genc Prelvukaj jep një lajm të ri

para 3 muajve - RTV 21

Genci po vjen me këngë të re Reperi i njohur,  Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi janë fejuar në muajin nëntor të vitit 2018, mirëpo lajmin e kanë bërë të ditur ditë më parë përmes fotografive të publikuara...

Pasi konfirmoi fejesën me Eni Koçin, Genc Prelvukaj jep lajmin e ri

para 3 muajve - Ina

Pak ditë më parë, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi konfirmuar fejesën e tyre përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Pas një kohe të gjatë në heshtje, duke mbajtur lidhjen shumë të fshehtë,...

Pasi konfirmoi fejesën me Eni Koçin, Genc Prelvukaj jep lajmin e ri

para 3 muajve - Prive

Pak ditë më parë, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi konfirmuar fejesën e tyre përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Pas një kohe të gjatë në heshtje, duke mbajtur lidhjen shumë të fshehtë,...

Eni Koçi pranon se nuk ishin të gatshëm me Gencin ta pranojnë lidhjen publikisht

para 3 muajve - Telegrafi

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i fundit në estradën shqiptare që kanë rrëmbyer vëmendjen. Ka shumë kohë që ata janë në lidhje, por vetëm tash vendosën të dalin publikisht. View this post on...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK