http://kariera.mk

Markovski: Maqedonia nuk është e rrezikuar nga sulmet terroriste, 156 qytetarë kanë marrë pjesë në luftërat në Lindjen e Afërt

para 6 muajve - Telegrafi

“Maqedonia nuk është qëllimi kryesor i ‘Shtetit Islamik’, ndërsa MPB ka vepruar në mënyrë parandaluese – as nuk ka pasur tentim për aksionit terrorist, as aksion konkret”, thekson koloneli në pension Bllagoja...

Në terren nuk ka informacione për të arrestuar, por vetëm për marrje në pyetje të ish-pjestarëve të ISIS

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 19 shkurt – Në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë të regjistruar 86 perosna të cilat janë kthyer nga fushbetejat e ISIS-it. Sipas, Samit Shabanit nga Organizata Joqeveritare “Horizon Civitas”,...

Trajanov: Kthimi i luftëtarëve të ISIS në shtetet amë paraqet kërcënim

para 6 muajve - Aktuale

Koordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëve të Brendshme, Pavle Trajanov në “Top Tema” duke folur për njoftimet e fundit të...

Samit Shabani: Nuk ka persona të arrestuar për terrorizëm, por vetëm janë thirrur në biseda informative

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 19 shkurt – Në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë të regjistruar 86 perosna të cilat janë kthyer nga fushbetejat e ISIS-it. Sipas, Samit Shabanit nga Organizata Joqeveritare “Horizonti”, e cila...

“Kthimi i luftëtarëve të ISIS në Maqedoni paraqet kërcënim”

para 6 muajve - Tetova Sot

Koordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëve të Brendshme, Pavle Trajanov në “Top Tema” duke folur për njoftimet e fundit të...

Në Maqedoninë e Veriut janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - Iliria News

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Maqedonia rrezikohet nga ISIS

para 6 muajve - Albeu

Kordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëve të Jashtme, Pavle Trajanov në “Top Tema” ka thënë rreth njoftimeve të fundit të...

Trajanov: Luftëtarët e ISIS kthehen në shtetet amë dhe paraqesin kërcënim

para 6 muajve - Telegrafi

Koordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëve të Brendshme, Pavle Trajanov në “Top Tema” duke folur për njoftimet e fundit të...

Në Maqedoni janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it!?

para 6 muajve - InfoMagazin

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Maqedonia rrezikohet nga ISIS

para 6 muajve - Flaka

Kordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëve të Jashtme, Pavle Trajanov në “Top Tema” ka thënë rreth njoftimeve të fundit të...

Në Maqedoni janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - Tetova Sot

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

ISIS në frymën e fundit

para 6 muajve - LajmiFundit

ISIS është në grahmat e tij të fundit. Mbrojtësit e fundit të kalifatit të vetëshpallur të grupit terrorist ISIS, janë të rrethuar në një lagje të vogël në një lagje të vogël në fshatin Baghuz të Sirisë...

Gjermania po përgatitet të ndjekë penalisht dhjetëra luftëtarë të ISIS-it

para 6 muajve - Arbresh

Autoritetet gjermane po përgatiten të ndjekin penalisht dhjetëra qytetarë që u bashkuan me grupin ekstremist “Shtet Islamik” (ISIS), disa media zbuluan të hënën. Autoritetet kanë lëshuar tashmë urdhër-arrestet...

Në Maqedoni janë kthyer 70 lufftëttarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - Aktuale

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Në Maqedoni janë kthyer 70 lufftëttarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - Shprehja.com

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Në Maqedoni janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it

para 6 muajve - Portalb

Informatat rreth sulmit të parandaluar terrorist në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Në Maqedoni janë kthyer 70 lufftëttarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - Ina

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Rikthehen 70 luftëtarë të ISIS në Maqedoninë e Veriut

para 6 muajve - Albeu

Institucionet e sigurisë në Maqedoninë e Veriut janë vënë në alarm pasi 70 shtetas që ishin bashkangjitur ISIS-it në luftërat në Siri janë rikthyer në vend. Informatat rreth sulmit të parandaluar terrorist...

Në Maqedoni janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it

para 6 muajve - Flaka

Informatat rreth sulmit të parandaluar terrorist në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Në Maqedoni janë kthyer 70 luftëtarë të ISIS-it

para 6 muajve - Lajm

Informatat rreth sulmit të parandaluar terrorist në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

Në Maqedoni janë kthyer 70 lufftëttarë të ISIS-it?!

para 6 muajve - InfoMagazin

Informatat rreth sulmit të parandaluar terr*ristt në vend i shqetësuan qytetarët. Detajet e pamjaftueshme që u publikuan këtë fundjavë lanë shumë pyetje pa përgjigje. Operacioni policor është realizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK