http://kariera.mk

Katër persona në gjendje kritike nga tragjedia Shkup – Tetovë

para 3 muajve - Shprehja.com

Katër të lënduarit në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Katër persona në gjendje kritike nga tragjedia Shkup – Tetovë

para 3 muajve - Ina

Katër të lënduarit në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Katër të lënduarit në aksidentin në Llaskarcë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Aktuale

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Tre autobusë të Gostivarit dje janë zënë duke bartur udhëtarë me frena të prishur

para 3 muajve - Gazeta Express

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik në rajonin e Gostivarit. Në aksionin e djeshëm, të zbatuar nga ora 7 e 30 e mëngjesit...

Katër persona në gjendje kritike nga tragjedia Shkup – Tetovë

para 3 muajve - Flaka

Katër të lënduarit  në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Katër persona në gjendje kritike nga tragjedia Shkup – Tetovë

para 3 muajve - Tetova Sot

Katër të lënduarit  në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Skandal në Gostivar, kapen tre autobusë me frena të prishura

para 3 muajve - Albeu

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik në rajonin e Gostivarit. Në aksionin e djeshëm, të zbatuar nga ora 7 e 30 e mëngjesit...

Tre autobusë të Gostivarit kanë vozitur udhëtarë me frena të prishur

para 3 muajve - Portalb

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik në rajonin e Gostivarit, transmeton Portalb.mk. Në aksionin e djeshëm, të zbatuar...

Katër të lënduarit në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Nezavisen

Katër të lënduarit  në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Katër të lënduarit në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Iliria News

Katër të lënduarit  në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim Intensiv (KARIL),...

Katër të lënduarit në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 20 shkurt -Katër të lënduarit  në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë, që ndodhi para një jave, janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Qendrën për Anestezi, Reanimacion dhe Kurim...

Katër të lënduar në aksidentin e autobusit ende janë në gjendje kritike

para 3 muajve - Portalb

Katër persona të lënduar në aksidentin e autobusit në autostradën Shkup – Tetovë , që ndodhi përpara një jave ende janë në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim...

Tre autobusë të Gostivarit kanë vozitur udhëtarë me frena të prishur

para 3 muajve - Lajm

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik në rajonin e Gostivarit, transmeton Portalb.mk. Në aksionin e djeshëm, të zbatuar...

Katër të lënduarit në aksidentin në Llaskarcë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Fakti Ditor

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Katër të lënduarit në aksidentin në Llaskarcë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - AlbPortali

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Katër të lënduarit në aksidentin në Llaskarcë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Tetova Sot

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Aksidenti Llaskarcë, katër të lënduarit ende në gjendje kritike

para 3 muajve - InfoMagazin

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Katër të lënduar nga aksidenti i autobusit ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Shenja

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Katër të lënduarit në aksidentin në Llaskarcë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Fol

Katër të lënduarit në aksidentin tragjik në autostradën Shkup- etovë, që ndodhi të mërkurën e kaluar janë ende në gjendje kritike. Dy prej tyre janë në Klinikën për anestezion, animim dhe mjekim intensiv,...

Shoferi i “autobusit është në Maqedoni, dje u paraqit në Prokurori

para 3 muajve - Flaka

Shoferi i “Durmo Turs” i cili po ngiste autobusin që u aksidentua në fshatin Llaskarcë gjashtë ditë më parë, dje ka dëshmuar para Prokurorisë për ngjarjen tragjike ku humbën jetën 15 persona dhe u lënduan...

Aksidenti, Prokuroria merr në pyetje shoferin e autobusit

para 3 muajve - Alsat-M

Shoferi i “Durmo Turs” i cili po ngiste autobusin që u aksidentua në fshatin Llaskarcë gjashtë ditë më parë, sot ka dëshmuar para Prokurorisë për ngjarjen tragjike ku humbën jetën 15 persona dhe u lënduan...

Aksidenti, lirohen për kurim shtëpiak dy pacientë ndërsa 5 të tjerë ende në gjendje kritike

para 3 muajve - Aktuale

U liruan dy pacientë nga Spitali i përgjithshëm i qytetit “8 Shtatori”. Pacientët erdhën dhe i morën familjarët e tyre. Ato ishin në gjendje të mirë, mirëpo nuk deshën të flasin para kamerave. Në këtë...

LIROHEN DY PACIENTË NGA “8 SHTATORI” 5 PACIENTË TË TJERË ENDE NË GJENDJE TË RËNDË

para 3 muajve - TV21

U liruan dy pacientë nga Spitali i përgjithshëm i qytetit “8 Shtatori”. Pacientët erdhën dhe i morën familjarët e tyre. Ato ishin në gjendje të mirë, mirëpo nuk deshën të flasin para kamerave. Në këtë...

Maqedoni: Intervistohet shoferi i autobusit të aksidentuar

para 3 muajve - Albinfo

Shoferi i “Durmo Turs”, i cili po ngiste autobusin që u aksidentua në fshatin Llaskarcë gjashtë ditë më parë, sot ka dëshmuar para Prokurorisë për ngjarjen tragjike, ku humbën jetën 15 persona dhe u lënduan...

Shoferi i autobusit të Durmo Turs ikën nga Gostivari

para 3 muajve - Fakti Ditor

Shoferi i autobusit të Durmo Turs që vozite autobsin që shkaktoi tragjedinë e Llaskarcës bashkë me familjen e tij ka ikur nga Gostivari. Nuk dihet akoma se ku po qëndron me familjen shoferi, por policia...

Shoferi i autobusit të Durmo Turs ikën nga Gostivari

para 3 muajve - AlbPortali

Shoferi i autobusit të Durmo Turs që vozite autobsin që shkaktoi tragjedinë e Llaskarcës bashkë me familjen e tij ka ikur nga Gostivari. Nuk dihet akoma se ku po qëndron me familjen shoferi, por policia...

Aksidenti në Llaskarcë, 4 persona vazhdojnë të jenë në gjendje të rëndë

para 3 muajve - Flaka

Katër nga personat e lënduar në aksidentin tragjik të 13 shkurtit, vazhdojnë të jenë në gjendje të rëndë shëndetësore pa asnjë përmirësim. Në Njësinë për kujdes intensiv, ku gjenden të shtruar katër pacientët,...

Prokuroria merr në pyetje të dëshmitarët e aksidentit

para 3 muajve - Aktuale

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon dëgjimi...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 shkurt - Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur...

Shoferi i autobusit që shkaktoi tragjedi në Maqedoni, largohet nga qyteti

para 3 muajve - Lajme.al

Shoferi i autobusit të Durmo Turs që vozite autobsin që shkaktoi tragjedinë e Llaskarcës bashkë me familjen e tij ka ikur nga Gostivari. Nuk dihet akoma se ku po qëndron me familjen shoferi, por policia...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Alsat-M

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon  dëgjimi...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Ina

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon  dëgjimi...

Shoferi i autobusit dëshmon para Prokurorisë për aksidentin tragjik ku humbën jetën 15 persona

para 3 muajve - Periskopi

Shoferi i “Durmo Turs” i cili po ngiste autobusin që u aksidentua ditë më parë, sot ka dëshmuar para Prokurorisë për ngjarjen tragjike ku humbën jetën 15 persona dhe u lënduan dhjetëra të tjerë. Prokuroria...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Tetova Sot

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon  dëgjimi...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Lajm

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon  dëgjimi...

Aksidenti i autobusit, dy pacientë lëshohen për kurim shtëpiak

para 3 muajve - Shenja

Dy pacientë nga spitali i 8 Shtatori janë lëshuar për kurim shtëpiak, pasi gjendja e tyre shëndetësore është përmirësuar. Kështu, në spitalin 8 Shtatori, mbeten 16 pacientë për t’u kuruar pas aksidentit...

Aksidenti i autobusit, dy pacientë lëshohen për kurim shtëpiak

para 3 muajve - Shenja

Dy pacientë nga spitali i 8 Shtatori janë lëshuar për kurim shtëpiak, pasi gjendja e tyre shëndetësore është përmirësuar. Kështu, në spitalin 8 Shtatori, mbeten 16 pacientë për tu kuruar pas aksidentit...

Aksidenti, Prokuroria vazhdon me marrjen në pyetje të dëshmitarëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Publike Themelore vazhdon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Nga organi ndjekës, për Televizionin Alsat bëjnë të ditur se vijon  dëgjimi...

Autobusi i “Durmo Turs” ka qenë i siguruar, “Eurosig” do t’ju jep nga 9.000 euro familjeve të atyre që vdiqën

para 3 muajve - Iliria News

Kompania e Sigurimit “Eurosig” konfirmoi se autobusët dhe udhëtarët e “Durmo Turs” janë të siguruar te ata dhe se pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup- Tetovë më 13 shkurt, udhëtarët e lënduar dhe...

Autobusi i “Durmo Turs” ka qenë i siguruar, “Eurosig” do t’ju jep nga 9.000 euro familjeve të atyre që vdiqën

para 3 muajve - Portalb

Kompania e Sigurimit “Eurosig” konfirmoi se autobusët dhe udhëtarët e “Durmo Turs” janë të siguruar te ata dhe se pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup- Tetovë më 13 shkurt, udhëtarët e lënduar dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK