http://kariera.mk

Edhe serbët i bëjnë gati valixhet për në Gjermani

para 2 muajve - Lajmi.net

Qeveria serbe planifikon një komision ekspertësh kundër eksodit masiv të fuqisë punëtore nga vendi. Tri vajza serbe rrëfejnë për jetën e re si infermiere, që do fillojnë së shpejti në Gjermani. “I gjithë...

Edhe serbët bëjnë gati valixhet për në Gjermani

para 2 muajve - Alsat-M

“I gjithë turni i urgjencës së këtushme ka qenë në kursin e gjermanishtes. Tani të gjithë janë në Gjermani”, thotë Filipi, që drejton një shkollë të gjuhëve të huaja. Para 10 vitesh, kur ai e hapi këtë...

Edhe serbët bëjnë gati valixhet

para 2 muajve - DW

Qeveria serbe planifikon një komision ekspertësh kundër eksodit masiv të fuqisë punëtore nga vendi. Tre vajza serbe rrëfejnë për jetën e re si infermiere, që do fillojnë së shpejti në Gjermani. "I gjithë...

Edhe serbët bëjnë gati valixhet për Gjermani

para 2 muajve - Tetova1

Qeveria serbe planifikon një komision ekspertësh kundër eksodit masiv të fuqisë punëtore nga vendi. Tre vajza serbe rrëfejnë për jetën e re si infermiere, që do fillojnë së shpejti në Gjermani. “I gjithë...

Edhe serbët bëjnë gati valixhet për në Gjermani

para 2 muajve - Tetova Sot

“I gjithë turni i urgjencës së këtushme ka qenë në kursin e gjermanishtes. Tani të gjithë janë në Gjermani”, thotë Filipi, që drejton një shkollë të gjuhëve të huaja. Para 10 vitesh, kur ai e hapi këtë...

Edhe serbët po ia mësyjnë Gjermanisë

para 2 muajve - Insajderi

“I gjithë turni i urgjencës së këtushme ka qenë në kursin e gjermanishtes. Tani të gjithë janë në Gjermani”, thotë Filipi, që drejton një shkollë të gjuhëve të huaja. Para 10 vjetësh, kur ai e hapi këtë...

Edhe serbët i bëjnë gati valixhet për në Gjermani

para 2 muajve - Albinfo

Qeveria serbe planifikon një komision ekspertësh kundër eksodit masiv të fuqisë punëtore nga vendi. Tri vajza serbe rrëfejnë për jetën e re si infermiere, që do fillojnë së shpejti në Gjermani. “I gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK