http://kariera.mk

Kinematografi: Premiera e “Një tregim Prishtine”

para 2 muajve - RTV 21

Filmi kosovar shfaqet për dy javë në Cineplexx në Prishtinë Filmi “Një tregim Prishtine” nga sonte, për dy javë rresht do të jetë në repertorin e  kinemasë “Cineplexx” në Prishtinë. Ky film, me skenar...

Filmi qe pershkruan realitetin kosovar “Nje Tregim Prishtine” arrin ne Cineplexx

para 2 muajve - Insajderi

Pas suksesit të filmave të fundit Kosovar si Martesa, Diamanti dhe Nëntor i Ftohtë, filmi i radhës vendor qe arrin ne Cineplexx është Një Tregim Prishtine, i cili trajton një temë shumë prekëse të realitetit...

“Një tregim Prishtine” prej nesër fillon të shfaqet

para 2 muajve - RTV 21

“Një tregim Prishtine” është dramë familjare Filmi “Një tregim Prishtine” me regji nga Burbuqe Berisha, skenar nga Getoarbë Mulliqi Bojaj, dhe producent Agron Vula prej nesër fillon të shfaqet në Cineplexx....

“Një tregim Prishtine” prej nesër fillon të shfaqet në Cineplexx

para 2 muajve - RTV 21

“Një tregim Prishtine” është dramë familjare Filmi “Një tregim Prishtine” me regji nga Burbuqe Berisha, skenar nga Getoarbë Mulliqi Bojaj, dhe producent Agron Vula prej nesër fillon të shfaqet në Cineplexx....

‘Një tregim Prishtine’ nga e premtja në CINEPLEX

para 2 muajve - Kallxo

Këtë të premte, më 15 mars 2019, në Kinemanë ‘CINEPLEX Kosova’ në Prishtinë fillon shfaqja e filmit “Një Tregim Prishtine” me skenar të Getoarbë Mulliqi- Bojaj , regji të Burbuqe Berishës. Filmi për dy...

Filmi ‘Një tregim Prishtine’ prej nesër në Cineplexx

para 2 muajve - Arbresh

Filmi ‘Një tregim Prishtine’ me regji nga Burbuqe Berisha, skenar nga Getoarbë Mulliqi Bojaj, dhe producent Agron Vula prej nesër fillon të shfaqet në Cineplexx. ‘Një tregim Prishtine’ është dramë familjare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK