http://kariera.mk

Kontroll llogarive të “bosave” shqiptarë: Informacion për paratë e dërguara jashtë vendit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një sërë shtetesh do të shkëmbejnë  një gamë të gjerë të informacionit mbi llogaritë offshore, duke përfshirë bilancet e tyre dhe të pronësisë. Në një intervistë për SCAN,  zv. ministri i Financave dhe...

Kontroll llogarive të “bosave” – Haxhi: Informacion për paratë e dërguara jashtë vendit

para 2 muajve - Lexo

Një sërë shtetesh do të shkëmbejnë një gamë të gjerë të informacionit mbi llogaritë offshore, duke përfshirë bilancet e tyre dhe të pronësisë. Në një intervistë për SCAN, Zv. Ministri i Financave dhe Ekonomisë,...

Llogarit e “bosave” shqiptarë, për paratë e dërguara jashtë vendit, do vihen nën kontroll

para 2 muajve - Java News

Një sërë shtetesh do të shkëmbejnë një gamë të gjerë të informacionit mbi llogaritë offshore, duke përfshirë bilancet e tyre dhe të pronësisë. Në një intervistë për SCAN, zv. ministri i Financave dhe Ekonomisë,...

Kontroll llogarive të “bosave” shqiptarë: Informacion për paratë e dërguara jashtë vendit

para 2 muajve - Lexo

Një sërë shtetesh do të shkëmbejnë një gamë të gjerë të informacionit mbi llogaritë offshore, duke përfshirë bilancet e tyre dhe të pronësisë. Në një intervistë për SCAN, zv. ministri i Financave dhe Ekonomisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK