http://kariera.mk

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat!

para 2 muajve - GazetaBlic

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Arbresh

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat!

para 2 muajve - Gazeta Observer

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Republika

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar. Ekspertët...

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Periskopi

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Alsat-M

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Lexo

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - Tetova Sot

Martesa në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon jetën e grave, sipas studiuesve në Universitetin e Padovës. Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar....

Koha është për më shumë gra negociatore në proceset politike në Kosovë

para 2 muajve - Medial

Nevoja për të shtuar praninë e grave në proceset e nivelit të lartë dhe nevoja për më shumë gra me role aktive në të gjitha nivelet e politikës në Kosovë janë theksuar në aktivitetin e përbashkët të Kombeve...

Martesa ua shkurton jetën grave, por çfarë ndodh me burrat

para 2 muajve - KosovaPress

Sipas tyre, vdekshmëria midis grave të martuara është 23% më e lartë sesa për njerëzit e pamartuar. Ekspertët e shpjegojnë këtë me faktin se gratë duhet të kujdesen jo vetëm për veten, por edhe për bashkëshortin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK