http://kariera.mk

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Medial

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Aktuale

Kosovo's new President Hashim Thaci looks on during the Presidential inauguration ceremony in Pristina, Kosovo April 8, 2016. REUTERS/Armend Nimani/Pool Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Alsat-M

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë....

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Klan Kosova

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Në Serbi ka entuziazëm me ngërçin në Kosovë, vazhdimi i dialogut sjell njohjen e Kosovës nga Serbia

para 2 muajve - Klan Kosova

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla miqësore...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Lajmi.net

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Lajmi.net

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Tash Serbisë i përgjigjem me ushtri, e jo me Polici

para 2 muajve - GazetaBlic

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Serbia do të jetë e detyruar ta njohë Kosovën

para 2 muajve - OraInfo

Thaçi thotë se sivjet beson se do të ketë një marrëveshje finale Kosovë-Serbi. Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet...

Thaçi: Politikat ditore e elektorale nuk e cënojnë raportin Kosovë – SHBA

para 2 muajve - Lajmi.net

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla miqësore...

Paralajmërimi i Hashim Thaçit për Ramush Haradinajn: Nëse nuk hiqet taksa, do të ndërhyjë

para 2 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka deklaruar se heqja e taksës 100% ndaj Serbisë është e domosdoshme të pezullohet pasi e njëjta do t’i hap rrugë vazhdimit të dialogut. Në një intervistë televizive,...

Paralajmëron Thaçi: Tema e taksës është bërë monotone, unë do të ndërhyjë

para 2 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka deklaruar se heqja e taksës 100% ndaj Serbisë është e domosdoshme të pezullohet pasi e njëjta do t’i hap rrugë vazhdimit të dialogut. Në një intervistë televizive,...

Thaçi: Ndarja e Kosovës është ide e vjetër serbe, nuk do të ndodhë

para 2 muajve - Flaka

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se çdo kërcënimi të Serbisë, Kosova do t’i përgjigjet me polici dhe ushtri, si një komb. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi...

Thaçi: Nëse vazhdon dialogu, Serbia do të detyrohet që ta njohë Kosovën

para 2 muajve - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla...

Çfarë paralajmëron Thaçi nëse s’hiqet taksa?

para 2 muajve - Infokusi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka deklaruar se heqja e taksës 100% ndaj Serbisë është e domosdoshme të pezullohet pasi e njëjta do t’i hap rrugë vazhdimit të dialogut. Gjatë një interviste, Thaçi...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Mirena – Thaçit: Cilat janë rezultatet e tetë viteve dialog me Serbinë?

para 2 muajve - Periskopi

Analisti Ilir Mirena sonte në Zona B ka pyetur presidentin Hashim Thaçi për rezultatet e tetë viteve dialog me Serbinë, i ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian. ‘’Zoti president, a mund të na thoni se cilat...

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Arbresh

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb, me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Epoka e Re

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Ndarja e Kosovës është ide e vjetër serbe, nuk do të ndodhë

para 2 muajve - KosovaPress

“Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ushtri dhe polici. Si një komb. Nëse ajo nuk ndalet me retorikën luftënxitëse”, ka...

Thaçi: Tash Serbisë i përgjigjem me ushtri, e jo me Polici

para 2 muajve - Bota Press

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj.“Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi: Serbisë në rast sulmi do t’i përgjigjemi me polici dhe ushtri

para 2 muajve - PortaliOnline

Presidenti Hashim Thaçi u është përgjigjur sonte kërcënimeve që po vijnë nga Serbia. “Në rast se Serbia provon të rtealizojë ato kërcënime ne do t’i përgjigjemi asaj me të gjitha forcat, jo vetëm me polici...

Thaçi: Nëse vazhdon dialogu, Serbia do të detyrohet që ta njohë Kosovën

para 2 muajve - Insajderi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla...

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

para 2 muajve - Gazeta e re

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet...

Thaçi flet si Komandant Suprem: Kushdo që tenton ta cënojë Kosovën, i përgjigjemi

para 2 muajve - Periskopi

Presidenti Hashim Thaçi ka komentuar deklaratat kërcënuese që po vijnë nga Serbia, duke thënë se do të mbrohet Kosova me çdo kusht nga kushdo që tenton të cënojë integritetin dhe sovranitetin e saj. Thaçi...

Thaçi: Në Serbi ka entuziazëm me ngërçin në Kosovë, vazhdimi i dialogut sjell njohjen e Kosovës nga Serbia

para 2 muajve - Arbresh

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla miqësore...

Thaçi: Në Serbi ka entuziazëm me ngërçin në Kosovë

para 2 muajve - Gazeta e re

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se nuk ka arsye dhe nuk guxohet që të prishet raporti i Kosovës me Amerikën. “Argumentet që të na mbështesin kanë çaluar, por nuk do të ndodhë prishja. Ka këshilla miqësore...

Paralajmërimi i Hashim Thaçit për Ramush Haradinajn: Nëse nuk hiqet taksa, do të ndërhyjë

para 2 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Mars-Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka deklaruar se heqja e taksës 100% ndaj Serbisë është e domosdoshme të pezullohet pasi e njëjta do t’i hap rrugë vazhdimit të dialogut. Në një...

Thaçi: Kosova po kërkon njohje globale, Serbia po shihet më mirë nga ndërkombëtarët

para 2 muajve - Periskopi

I pyetur nga opinionisti Valon Syla nëse Kosova po rrezikonte marrëdhëniet me ShBA-në njësoj si në Konferencën e Rambujesë, presidenti Thaçi ka deklaruar se bëhet fjalë për tre kapituj të ndryshëm, shkruan...

Çfarë ndërhyrje po paralajmëron Thaçi nëse s’hiqet taksa?

para 2 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka deklaruar se heqja e taksës 100% ndaj Serbisë është e domosdoshme të pezullohet pasi e njëjta do t’i hap rrugë vazhdimit të dialogut. Në një intervistë televizive,...

Thaçi për raportet me SHBA’në: Do të ndërhyj atëherë kur e shoh se preket vija e kuqe

para 2 muajve - Periskopi

Presidenti i vendit Hashim Thaçi sonte në Zona e Debatit ka thënë se raportet e Kosovës me Amerikën nuk do të prishen, ndonëse kohëve të fundit ka patur një zbehje për shkak të taksës, raporton Periskopi....

Sonte në Zona e Debatit: Presidenti Hashim Thaçi

para 2 muajve - Klan Kosova

Për rrezikun e prishjes me SHBA-në dhe miqtë tjerë; për mundësinë dhe mënyrën e parandalimit; për kthimin në tavolinën e dialogut me Serbinë; për mundësinë e një marrëveshje; për kufijtë që i mbron dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK