http://kariera.mk

FOTO/Këta janë gazetarët milionerë shqiptarë, ja kush e thotë?!

para 2 muajve - Ina

Ish deputeti i PS-së ka nisur të thotë këtë të enjte në debat një numër shifrash të “çmendura” për pasuritë e dy gazetarëve në studion e Opinion. Teksa debatonte me sekretarin e përgjithshëm të PD-së,...

Debati mes Shkullakut dhe Pezës mes mjekrrës dhe 1 milionë eurove

para 2 muajve - Koha Jone

Një tjetër sherr u konsumua sonte në “Opinion”, midis gazetarit Armand Shkullaku dhe ish-deputetit socialist Alfred Peza. Shkak sërish u bë pasuria 1 milion euro e Pezës, për të cilin pati akuzë nga prokuroria,...

Peza: Fevziu ka 10 milion euro, Shkullaku me vilë 1 milion euro

para 2 muajve - Albeu

Mbrëmja e sotme ka qenë e mbushur plot tension në opinion pas deklaratave të forta të Sekretarit për Marrëdhëniet me Shoqërinë Civile dhe Mediat ne PS, Alfred Peza i cili ka deklaruar se Fevziu ka 10 milionë...

Plas sërish në Opinion, Shkullaku-Pezës: Je ekspert i lekëve (DEBATI)

para 2 muajve - Sot News

Përmendja e pasurisë në studion e emisionit “Opinion” solli përplasje mes gazetarëve. Në fillim ishte Alfred Peza, i cili veç pasurisë që tha se kishte drejtuesi i emisionit, deklaroi se dhe gazetari Armand...

Plas sërish në Opinion, Shkullaku-Pezës: Je ekspert i lekëve

para 2 muajve - Sot News

Përmendja e pasurisë në studion e emisionit “Opinion” solli përplasje mes gazetarëve. Në fillim ishte Alfred Peza, i cili veç pasurisë që tha se kishte drejtuesi i emisionit, deklaroi se dhe gazetari Armand...

Tjetër përplasje në Opinion/ Shkullaku-Pezës: Je ekspert i lekëve

para 2 muajve - Opinion

Përmendja e pasurisë në studion e emisionit “Opinion” solli përplasje mes gazetarëve. Në fillim ishte Alfred Peza, i cili veç pasurisë që tha se kishte drejtuesi i emisionit, deklaroi se dhe gazetari Armand...

Plas debati në emision/ Përplasje e fortë mes Bardhit dhe Pezës, ish-deputeti i zbulon 'live' pasurinë Blendi Fevziut

para 2 muajve - Sot News

Pasi sekretari ligjor i PD-së Gazment Bardhi i ka përmendur pasurinë prej 1 milion euro ish-deputetit të Partisë Socialiste Alfred Peza janë nxehur edhe gjakrat në studio Peza i ka thënë Bardhit se duhet...

“Kandidatët e PD po merren në polic”, sherri Bardhi- Peza për 1 milionë eurot

para 2 muajve - Koha Jone

Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka denoncuar nga studio e emisionit “Opinion” një rast të paprecedentë. Duke folur për protestën e opozitës në 16 mars, ai tha se policia ka shoqëruar në...

Plas debati në emision/ Përplasje e fortë mes Bardhit dhe Pezës: Blendi Fevziu ka 10 milionë dhe si thotë gjë njeri

para 2 muajve - Sot News

Pasi sekretari ligjor i PD-së Gazment Bardhi i ka përmendur pasurinë prej 1 milion euro ish-deputetit të Partisë Socialiste Alfred Peza janë nxehur edhe gjakrat në studio Peza i ka thënë Bardhit se duhet...

“Ke 10 mln €”, përgjigjet Fevziu: Fjala jote në vesh të perëndisë!

para 2 muajve - Opinion

Gazetari Alfred Peza duke iu përgjigjur akuzave të sekretarit të përgjithshëm të PD-së, mbi pasurinë e tij 1 milionë euroshe deklaroi shifra të çmendura për drejtuesin e emisionit “Opinion”. Sipas zotit...

‘Kandidatët e PD po merren në polic’, sherri Bardhi- Peza për 1mln €

para 2 muajve - Opinion

Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka denoncuar nga studio e emisionit “Opinion” një rast të paprecedentë. Duke folur për protestën e opozitës në 16 mars, ai tha se policia ka shoqëruar në...

Ish deputeti i PS irritohet, fillon të nxjerrë shifra të çmendura për fitimet e Fevziut e Shkullakut

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ish deputeti i PS-së ka nisur të thotë këtë të enjte në debat një numër shifrash të “çmendura” për pasuritë e dy gazetarëve në studion e Opinion. Teksa debatonte me sekretarin e përgjithshëm të PD-së,...

Peza ia plas në sy Fevziut: Ke 10 milionë euro pasuri!

para 2 muajve - LajmiFundit

Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në emisionin “Opinion” mes sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe ish-deputetit të PS, Alfred Peza. Bardhi i tha Pezës se “ke miliona lekë të pajustifikuara”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK