http://kariera.mk

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji masakrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - Aktuale

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko...

Pjesëtari i FSK-së i reagon Sellmës për komentin që ia bëri vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - GazetaBlic

Komenti i Sellmës në fotografinë e vajzës së Arkanit ka ngjallur reagime të shumta në publik, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta komentet që i kujtonin grimeres se çfarë kishte bërë Arkani vite më parë....

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji mas.akrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - Ina

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kri.minelit serb, Zhelko...

Sellma bën sikur nuk e ka njohur vajzën e Arkanit, ja çfarë shkruan!

para 2 muajve - GazetaBlic

“Llepotica”, ishte komenti i bërë në fotografinë e vajzës së Arkanit, nga grimerja Sellma, shkruan GazetaBlic. Kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente me komente nga më të ndryshmet, që i kujtonin grimes...

Reagon Sellma: Nuk e pranon se ka komentuar ajo, por dikush nga stafi!

para 2 muajve - GazetaBlic

Një koment i Sellmës në gjuhën shqipe ka bërë që rrjeti të shpërthejë ndaj saj, shkruan GazetaBlic. “Llepotica”, ka shkruar Sellma në fotografinë e publikuar nga vajza e Arkanit, ku më pas kanë vërshuar...

Shpërthen rrjeti! Komentuesi ia numëron të gjitha Sellmës, një e nga një!

para 2 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme në media bëri bujë komenti i lëshuar nga grimerja Sellma në drejtim të vajzës së Arkanit, shkruan GazetaBlic. “Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala që Sellma i ka...

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji mas.akrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - Tetova1

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kri.minelit serb, Zhelko...

Pjesëtari i FSK-së i reagon Sellmës për komentin që ia bëri vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - Bota Press

Komenti i Sellmës në fotografinë e vajzës së Arkanit ka ngjallur reagime të shumta në publik, shkruan GazetaBlic.Ishin të shumta komentet që i kujtonin grimeres se çfarë kishte bërë Arkani vite më parë....

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji masakrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

para 2 muajve - Sovrani

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko...

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

para 2 muajve - Gazeta e re

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

para 2 muajve - Koha.mk

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Sellma ‘trondit’ shqiptarët, lë një koment në Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan

para 2 muajve - GazetaBlic

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplementuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. “Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Sellma ‘çmend’ shqiptarët, e komplimenton vajzën e kriminelit serb, Arkan

para 2 muajve - Lajmi.net

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplimentuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. “Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Grimerja kosovare, miqësi me vajzën e Arkanit

para 2 muajve - Tetova1

Kur flasim për luf.tën ndërmjet shqiptarëve dhe serbëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet për veprimet që ua ka shkaktuar shqiptarëve. Zheljko Raznatoviq, i njohur si Arkani,...

Grimerja kosovare, miqësi me vajzën e Arkanit

para 2 muajve - Tetova1

Kur flasim për kri.met e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kri.minelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit

para 2 muajve - Tetova1

Kur flasim për kri.met e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kri.minelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

para 2 muajve - Infokusi

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

para 2 muajve - InfoMagazin

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Grimerja Sellma komplimenton vajzën e “Kasapit të Ballkanit”, Arkan

para 2 muajve - Arbresh

Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës, shkruan portali arbresh.info...

Grimerja Sellma komplimenton vajzën e “Kasapi i Ballkanit”, Arkan

para 2 muajve - Arbresh

Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës, shkruan portali arbresh.info...

Sellma ‘trondit’ shqiptarët, lë një koment në Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan

para 2 muajve - Gazeta Observer

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplementuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”.“Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

para 2 muajve - Fakti Ditor

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

para 2 muajve - AlbPortali

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Sellma ‘çmend’ shqiptarët, e komplementon vajzën e kriminelit serb, Arkan

para 2 muajve - AlbPortali

“Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala që Sellma i ka lënë koment në rrjetin social Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan, shkruan lajmi.net. Të menjëhershme kanë qenë reagimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK