http://kariera.mk

Gjyqtarët s’ka kush i heton. Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë, ende s’ekziston

para 2 muajve - Medial

Ka mbetur edhe një javë kohë për çdokënd që pretendon postin e Inspektorit të lartë të drejtësisë, institucionit më të ri të Reformës në Drejtësi, i cili nuk ekziston ende, e që duhet të hetojë gjyqtarët...

Gjyqtarët s’ka kush i heton. Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë, ende s’ekziston

para 2 muajve - Koha Jone

Ka mbetur edhe një javë kohë për çdokënd që pretendon postin e Inspektorit të lartë të drejtësisë, institucionit më të ri të Reformës në Drejtësi, i cili nuk ekziston ende, e që duhet të hetojë gjyqtarët...

Gjyqtarët s’ka kush i heton, Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ende s’ekziston

para 2 muajve - Lajmi.net

Ka mbetur edhe një javë kohë për çdokënd që pretendon postin e Inspektorit të lartë të drejtësisë, institucionit më të ri të Reformës në Drejtësi, i cili nuk ekziston ende, e që duhet të hetojë gjyqtarët...

Gjyqtarët s’ka kush i heton. Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë, ende s’ekziston

para 2 muajve - Top Channel

Ka mbetur edhe një javë kohë për çdokënd që pretendon postin e Inspektorit të lartë të drejtësisë, institucionit më të ri të Reformës në Drejtësi, i cili nuk ekziston ende, e që duhet të hetojë gjyqtarët...

Gjyqtarët s’ka kush i heton? Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë, ende s’ekziston

para 2 muajve - Java News

Ka mbetur edhe një javë kohë për çdokënd që pretendon postin e Inspektorit të lartë të drejtësisë, institucionit më të ri të Reformës në Drejtësi, i cili nuk ekziston ende, e që duhet të hetojë gjyqtarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK