http://kariera.mk

Erika Aurora suporton Cagliarin për mbijetesë (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Erika Aurora, tifo për të shpëtuar nga rënia Cagliarin (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Koha Jone

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Aurora kthehet në vendlindje ta ndihmojë ekipin e zemrës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

FOTO/”Lufta për mbijetesë”, modelja italiane mbështet skuadrën e Cagliarit

para 2 muajve - Java News

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Cagliari “siguron mbijetesën” me Erika Aurorën

para 2 muajve - Infokusi

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Erika Aurora tifo për mbijetesën e Cagliarit

para 2 muajve - SuperSport

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

FOTOT: Modelja e njohur zhvishet për “mbijetesën” e skuadrës italiane

para 2 muajve - Gazeta Tema

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Cagliari “siguron mbijetesën” me Erika Aurorën

para 2 muajve - Top Channel

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

Cagliari “siguron mbijetesën” me Erika Aurorën

para 2 muajve - KosovaPress

Megjithatë trajneri Maran ka edhe një tjetër arsye për t’u gëzuar, pasi futbollistët e tij do të kenë tani edhe mbështetjen e modeles dhe aktores me origjinë sarde, Erika Aurora. Kjo e fundit është rikthyer...

Mbijetesa e Cagliarit rikthen Erika Auroran në Sardenjë

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK