http://kariera.mk

Dokuementi i CIA-së zbardh fakte interesante se si ndodhi Masakkra e Tivarit

para 2 muajve - Medial

Më 14 mars të vitit 1945 ekzekutohet Milladin Popoviqi, nga mësuesi shqiptar Haki Taho, Kjo ngjarje përshkruhet edhe në një dokument të CIA-së, i hartuar në vitin 1951, si hakmarrje serbët kryen Masakrëën...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - Ina

Tri ditë pas shpalljes së gjendjes ushtarake në Kosovë, mësuesi Haki Taha nga Gjakova më 13 mars 1945 në Prishtinë, ka vrarë Miladin Popoviçin, atëherë sekretar i Komitetit Krahinor të Partisë Komuniste...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - Alsat-M

Tri ditë pas shpalljes së gjendjes ushtarake në Kosovë, mësuesi Haki Taha nga Gjakova më 13 mars 1945 në Prishtinë, ka vrarë Miladin Popoviçin, atëherë sekretar i Komitetit Krahinor të Partisë Komuniste...

Dokuementi i CIA-së zbardh fakte interesante se si ndodhi Masakkra e Tivarit

para 2 muajve - Medial

Më 14 mars të vitit 1945 ekzekutohet Milladin Popoviqi, nga mësuesi shqiptar Haki Taho, Kjo ngjarje përshkruhet edhe në një dokument të CIA-së, i hartuar në vitin 1951, si hakmarrje serbët kryen Masakrëën...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - Gazeta e re

Tri ditë pas shpalljes së gjendjes ushtarake në Kosovë, mësuesi Haki Taha nga Gjakova më 13 mars 1945 në Prishtinë, ka vrarë Miladin Popoviçin, atëherë sekretar i Komitetit Krahinor të Partisë Komuniste...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - Infokusi

Tri ditë pas shpalljes së gjendjes ushtarake në Kosovë, mësuesi Haki Taha nga Gjakova më 13 mars 1945 në Prishtinë, ka vrarë Miladin Popoviçin, atëherë sekretar i Komitetit Krahinor të Partisë Komuniste...

Dokumenti i CIA-së thotë se Miladin Popoviçin e vrau mësuesi gjakovar, Haki Taha

para 2 muajve - Fakti Ditor

Më 14 mars të vitit 1945 ekzekutohet Milladin Popoviqi, nga mësuesi shqiptar Haki Taha. Kjo ngjarje përshkruhet edhe në një dokument të CIA-së, i hartuar në vitin 1951. Si hakmarrje serbët kryen Masakrën...

Dokumenti i CIA-së thotë se Miladin Popoviçin e vrau mësuesi gjakovar, Haki Taha

para 2 muajve - AlbPortali

Më 14 mars të vitit 1945 ekzekutohet Milladin Popoviqi, nga mësuesi shqiptar Haki Taha. Kjo ngjarje përshkruhet edhe në një dokument të CIA-së, i hartuar në vitin 1951. Si hakmarrje serbët kryen Masakrën...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - KosovaPress

Hakiu shkollën fillore e nisi në vendlindje dhe filloren e kreu në shkollën "Kosova" në Krumë të Hasit në Shqipëri. Gjimnazin e ulët e kreu në Shkodër e Shkollën Normale në Elbasan, në vitin 1939, kur...

74-vjetori i vrasjes së Miladin Popoviçit nga mësuesi gjakovar

para 2 muajve - Koha.mk

Tri ditë pas shpalljes së gjendjes ushtarake në Kosovë, mësuesi Haki Taha nga Gjakova më 13 mars 1945 në Prishtinë, ka vrarë Miladin Popoviçin, atëherë sekretar i Komitetit Krahinor të Partisë Komuniste...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK