http://kariera.mk

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Alsat-M

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk ka problem...

​Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - RTV 21

“SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës, kurse edhe evropianët tani janë më këmbëngulës për heqjen e taksës” Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Aktuale

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: Do e pezulloja taksën vetëm me një kusht

para 2 muajve - Shekulli

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. I ftuar në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Haradinaj...

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë secili nga partnerët e koalicionit ka të...

Haradinaj e siguron popullin se nuk e marr në ‘qafë’, thotë se shkon në shtëpi nëse prishemi me Amerikën

para 2 muajve - OraInfo

Haradinja ka thënë se ai vazhdimisht ka respektuar dhe respekton ende raportet me Amerikën. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj,  në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj: PDK-ja të mos më çojë selame, nëse i prishi raportet me Amerikën – unë dorëhiqem

para 2 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar deklaratat e partnerit të tij të koalicionit, Kadri Veseli se ai mund ta lë në lloc cdokënd që prish raportet me Amerikën. Haradinaj në TV Dukagjini, ka thënë...

Haradinaj i përgjigjet Veselit, i cili tha që kush do që i prishë raportet me Amerikën do e lë në lloç

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë një një Qeveri e cila i dëmton raportet me SHBA-në,...

Kryeministri Haradinaj zbulon një tjetër arsye për të cilën do ta pezullonte taksën

para 2 muajve - OraInfo

Haradinaj thotë se nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë...

“Zbutet” pak Ramush Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin...

Haradinaj: Taksa mund të pezullohet vetëm me një kusht

para 2 muajve - TelegrafiMk

Por, Haradinaj ka thënë se ‘taksën do ta pezullonte nëse do ta kishte një kontratë se dialogu me Serbinë do të rezultojë me njohjen” “Ne nuk kemi telashe me Amerikën me taksën ose me Anglinë sepse prodhimet...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Ramush Haradinaj: Po, tash e suspendoj taksën, por kemi një kusht

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj edhe njëherë ka folur për taksën 100% ndaj produkteve serbe dhe boshnjke. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka thënë se taksa mund të hiqet nëse na njeh...

Haradinaj: Zyrtarët amerikanë e gjerman nuk kanë ardhë vetëm për taksën!

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë që vizita e fundit e zyrtarëve të lartë amerikanë dhe atyre gjerman, nuk ka të bëjë vetëm me taksën. Ai ka deklaruar se ata po vijnë për shkak se Kosova...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Flaka

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: Taksa shfuqizohet nëse Presidenti Trump na thërret në takim!

para 2 muajve - Java News

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj: PDK-ja të mos më çojë selame

para 2 muajve - Infokusi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar deklaratat e partnerit të tij të koalicionit, Kadri Veseli se ai mund ta lë në lloç çdokënd që prish raportet me Amerikën. Haradinaj në TV Dukagjini, ka thënë...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Infokusi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - InfoShqip

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - AlbPortali

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Ramush Haradinaj ka treguar sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet evropiane, janë shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës dhe vazhdimin e dialogut. Ai tha këtë duke komentuar...

Haradinaj i përgjigjet Veselit për prishjen e mundshme të koalicionit

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë në një Qeveri e cila i dëmton raportet me SHBA-në....

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën

para 2 muajve - Epoka e Re

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - InfoMagazin

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin...

Haradinaj i përgjigjet Veselit për prishjen e mundshme të koalicionit

para 2 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë në një Qeveri e cila i dëmton raportet me SHBA-në....

Haradinaj: Taksa suspendohet nëse na thërret Presidenti Trump në takim

para 2 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj: Taksa suspendohet nëse na thërret Presidenti Trump në takim

para 2 muajve - PortaliOnline

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën

para 2 muajve - Gazeta e re

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin...

Haradinaj: Taksa suspendohet nëse na thërret Presidenti Trump në takim

para 2 muajve - Sovrani

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova...

Haradinaj i përgjigjet Veselit, i cili tha që kush do që i prishë raportet me Amerikën do e lë në lloç

para 2 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Mars-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë në një Qeveri e cila i dëmton...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj ka thënë se Kosova nuk ka problem...

​Haradinaj: SHBA është shumë këmbëngulëse për heqjen e taksës

para 2 muajve - KosovaPress

Ai tha këtë duke komentuar ardhjen e delegacioneve të SHBA-së, Gjermanisë dhe Anglisë në Kosovë, ku është kërkuar nga Kosova heqja e taksës. Në një intervistë për TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se taksa...

Deklarata e shumëpritur e kryeministrit, tregon kur do ta suspendoj taksën por ka një kusht

para 2 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Mars-Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj edhe njëherë ka folur për taksën 100% ndaj produkteve serbe dhe boshnjke. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka thënë se taksa mund...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Gazeta e re

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin...

“Zbutet” pak Ramush Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

para 2 muajve - Bota Press

Botapress, 14  Mars-Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus”...

Haradinaj: PDK-ja të mos më çojë selame, nëse i prishi raportet me Amerikën – unë dorëhiqem

para 2 muajve - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar deklaratat e partnerit të tij të koalicionit, Kadri Veseli se ai mund ta lë në lloc cdokënd që prish raportet me Amerikën. Haradinaj në emisionin Debat të TV...

Haradinaj e konfirmon: Jam i gatshëm ta suspendojë taksën, nëse plotësohet një kusht

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se është i gatshëm ta suspendojë taksën ndaj produkteve serbe, nëse arrihet marrëveshja për një kontratë që do të sillte njohjen e Kosovës nga Serbia....

Haradinaj: Vetëm në këtë formë do ta pezulloja taksën për disa ditë

para 2 muajve - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj thotë se Kosova nuk ka telashe me Amerikën. Ai thotë se Kosova do ta pezullonte taksën nëse do ta kishte një kontratë ku dihet se cka fiton Kosova nga dialogu, e përkatësisht,...

Haradinaj e konfirmon: Jam i gatshëm ta suspendojë taksën, nëse plotësohet një kusht

para 2 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se është i gatshëm ta suspendojë taksën ndaj produkteve serbe, nëse arrihet marrëveshja për një kontratë që do të sillte njohjen e Kosovës nga Serbia....

Deputeti i PDK-së: Me dashtë, taksën mund ta heqim për 24 orë

para 2 muajve - Insajderi

Sipas tij ky është momenti i fundit për të harmonizuar raportet me Serbinë e të ketë një marrëveshje finale. “Varet çka e konsiderojmë krizë, institucionet po funksionojnë, ndoshta nuk janë në nivelin...

Beqa: Rrëzimi i Qeverisë nuk do të ndodhë shkaku i taksës

para 2 muajve - Medial

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa në Interaktiv të KTV-së ka thënë se PDK-ja nuk është e interesuar që ta prishë koalicionin qeverisës për shkak të taksës.Sipas tij ky është momenti i fundit për të harmonizuar...

Beqa: Rrëzimi i Qeverisë nuk do të ndodhë shkaku i taksës

para 2 muajve - Koha.net

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa në Interaktiv të KTV-së ka thënë se PDK-ja nuk është e interesuar që ta prishë koalicionin qeverisës për shkak të taksës. Sipas tij ky është momenti i fundit për të harmonizuar...

Hoxhaj: Dorëhiqem nëse raportet me SHBA shkojnë në pikën zero

para 2 muajve - BalkanWeb

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se partnerët e koalicionit e kanë vendosur taksën bashkë dhe bashkë duhet ta pezullojnë. I ftuar në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Hoxhaj...

Hoxhaj: Unë jap dorëheqje nëse taksa sjell raportet me Amerikën në pikën zero

para 2 muajve - Shprehja.com

Ai ka thënë se do të jap dorëheqje nga posti, nëse taksa i sjell raportet me Amerikën në pikën zero. Atij menjëherë i ka reaguar analisti Imer Mushkolaj, i cili e ka pyetur atë se çka zgjidh punë dorëheqja...

Hoxhaj: Kërkesa e Haradinajt për njohje nga Serbia para heqjes së taksës është joserioze

para 2 muajve - Telegrafi

Enver Hoxhaj

Hoxhaj thotë se është i gatshëm të japë dorëheqje

para 2 muajve - Albeu

Zëvendëskryeministri i Kosovës , Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj , në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Nëse dëmtohen raportet me Amerikën, ky zëvëndësministër paralajmëron dorëheqje

para 2 muajve - OraInfo

Kohëve të fundit po flitet shpesh për një ‘acarim’ të mundshëm të raporteve mes Kosovës dhe Amerikës. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por...

Zëvendëskryeministri paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me Amerikën

para 2 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Hoxhaj: Ramush Haradinaj ishte kundërshtari më i madh i demarkacionit, dhe në vitin 2018 e votoi

para 2 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë që taksa 100 për qind duhet pezulluar, ai ka pohuar se kanë zhvilluar disa takime me kryeministrin, Ramush Haradinaj rreth kësaj çështje, njofton Gazeta...

Hoxhaj: Marrëveshja me Serbinë nuk mund të përmbyllet pa LDK-në

para 2 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka deklaruar se në vitin 2019 tema kryesore duhet të jetë arritja e marrëveshjes me Serbinë dhe jo taksa, njofton Gazeta Blic. Ai ka thënë se marrëveshja me...

Hoxhaj: Unë jap dorëheqje nëse taksa sjell raportet me Amerikën në pikën zero

para 2 muajve - Lajmi.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se do...

Hoxhaj: Shqetësuese që Trump të i shkruaj dy herë letër Kosovës, dhe ne të mendohemi se a duhet të hiqet taksa!

para 2 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë që vendosja e taksës 100 për qind për Serbinë, i ka prishur raportet Kosovë-ShBA, njofton Gazeta Blic. Ai në RTV Dukagjini, ka thënë që është shqetësuese...

“Taksa”, Hoxhaj paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me Amerikën

para 2 muajve - Java News

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Zëvendëskryeministri paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me Amerikën

para 2 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Beqa: Rrëzimi i Qeverisë nuk do të ndodhë shkaku i taksës

para 2 muajve - Arbresh

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa në Interaktiv të KTV-së ka thënë se PDK-ja nuk është e interesuar që ta prishë koalicionin qeverisës për shkak të taksës. Sipas tij ky është momenti i fundit për të harmonizuar...

Deputeti i PDK’së tregon a do ta rrëzojnë Haradinajn meqë s’po i dëgjon për taksën

para 2 muajve - Periskopi

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa ka thënë se PDK-ja nuk është e interesuar që ta prishë koalicionin qeverisës për shkak të taksës. Sipas tij ky është momenti i fundit për të harmonizuar raportet me Serbinë...

Hoxhaj i gatsh të jep dorëheqje nëse raportet me SHBA-në vendosen në pikën zero

para 2 muajve - KosovaPress

Hoxhaj për RTV Dukagjini, ka thënë nëse ka një temë që mban bashkë këtë koalicion qeveritar, ajo është tema e dialogut. Por, sipas tij, një marrëveshje e tillë për t’u ratifikuar në Kuvendin e Kosovës...

Hoxhaj: Unë jap dorëheqje nëse taksa sjell raportet me Amerikën në pikën zero

para 2 muajve - Infokusi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se do...

Hoxhaj paralajmëron dorëheqjen nëse prishe mardhënjet me SHBA-në

para 2 muajve - Sovrani

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se do...

Hoxhaj paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me Amerikën

para 2 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Zëvendëskryemnistri paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me SHBA’në

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se do...

Zëvendëskryeministri paralajmëron dorëheqje nëse prishen raportet me Amerikën

para 2 muajve - Bota Press

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekonomik është arritur. Hoxhaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ka stopuar fushatën...

Hoxhaj: Jap dorëheqje nëse taksa sjell raportet me Amerikën në pikën zero

para 2 muajve - Epoka e Re

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka deklaruar...

Hoxhaj: Mos më poshtëroni

para 2 muajve - Periskopi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj iu ka reaguar analistëve me të cilët po debaton në Debat Plus në Tv Dukagjini për çështjen e taksës dhe dialogut – raporton Periskopi. Hoxhaj ka kërkuar nga...

Hoxhaj: Unë jap dorëheqje nëse taksa sjell raportet me Amerikën në pikën zero

para 2 muajve - Periskopi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Qeveria Haradinaj nuk do të duhej të lejonte prishjen e raporteve miqësore dhe strategjike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës – raporton Periskopi....

Ideatori i taksës i lutet kryeministrit: Pezulloje atë

para 2 muajve - Periskopi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, sërish ka bërë thirrje që taksa 100 për qind për mallrat serbe dhe boshnjake të pezullohet në mënyrë që t’i hapet rrugë dialogut – raporton Periskopi. Hoxhaj...

Kërcënimet joserioze të PDK-së për zgjedhje

para 2 muajve - GazetaBlic

Deklaratat e zyrtarëve të lartë të PDK-së se do të mundin ta çojnë vendin në zgjedhje të parakohshme parlamentare për shkak të mosheqjes së taksës ndaj mallrave serbe nga kryeministri Ramush Haradinaj...

Kërcënimet joserioze të PDK-së për zgjedhje

para 2 muajve - Arbresh

Deklaratat e zyrtarëve të lartë të PDK-së se do të mundin ta çojnë vendin në zgjedhje të parakohshme parlamentare për shkak të mosheqjes së taksës ndaj mallrave serbe nga kryeministri Ramush Haradinaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK