http://kariera.mk

Isco flet pas largimit të Solarit, ka një mesazh interesant për Zidanin

para 2 muajve - Koha.mk

Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali

para 2 muajve - Medial

Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me...

Zizu nuk ndalet, po e merr mesfushorin që e do edhe Milani

para 2 muajve - OraInfo

Zizu e do mesfushorin e Serie. A Sergej Milinkovic-Savic është synimi i radhës i Real Madridit Eder Militao tashmë është transferuar në Real Madridit, blerje që ndodhi pak ditë pas kthimit në stol të Zinedine...

Isco flet pas largimit të Solarit, ka një mesazh interesant për Zidane!

para 2 muajve - GazetaBlic

Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali

para 2 muajve - BalkanWeb

Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me...

Stoli i Realit një “llavë” , 13 trajner në 16 vite

para 2 muajve - Koha Jone

Shkarkimi dhe rikthimi i trajnerëve është kthyer në modë te Reali i Madridit. Vetëm pak ditë më parë klubi madrilen zyrtarizoi në krye të skuadrës, Zinedine Zidane. Francezi, i cili e drejtoi ekipin 13...

​Mourinho: Reali bëri mirë për rikthimin e Zidane

para 2 muajve - KosovaPress

Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Real Madridit edhe pse në fund presidenti Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të njëpasnjëshme,...

Zidane ka gati transferin e dytë te Real Madrid

para 2 muajve - Tetova Sot

Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid...

Zidane ka filluar me punën, befason me transferimit e dytë te Real Madrid

para 2 muajve - OraInfo

Real Madridi duket se do të bëhet edhe me një lojtar të ri. Skuadra e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë...

Zyrtare: Militao 6 vite tek Reali

para 2 muajve - InfoMagazin

Klubi portugez do të përfitojë 50 milionë euro Reali i Madrit që tani ka nisur të mendoj për edicionin e ri 2019/20. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te skuadra mbretërore...

Zidane ka gati transferin e dytë te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid...

Real Madrid ka gati 90 milionë euro për këtë super mesfushor

para 2 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic është kthyer në radarët e Real Madrid – pasi Zinedine Zidane u kthye në klub. Sipas El Chiringuito TV, Zidane ka një listë të dëshirave të transferimit dhe...

Zidane e do Fekirin te Reali

para 2 muajve - Koha.net

Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga...

Zidane deklason Milanin për Savic- Milenkovic

para 2 muajve - OraInfo

Sergej Milinkoviç-Saviç ishte një nga lojtarët më të folur në verën e transferimit të verës në vitin 2018. Mesfushori i Lazios ishte një objektiv i lojtarëve të Juventus, Manchester United, PSG, Chelsea,...

Zidane nuk ngopet, synon dhe Milikovic-Savic

para 2 muajve - Albeu

Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali me synimin për fituar sërish trofe duke nxjerrë "Los Blancos" nga situata e vështrë ku ndodhen aktualisht. Për sezonin e ardhshëm, tashmë francezi i kërkon Perez emra...

Alba me deklaratë të çuditshme pas rikthimit të Zidan tek Real Madrid

para 2 muajve - Alsat-M

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Zizu te Reali, Murinjo: Një mundësi e madhe për të treguar sa i zoti është!

para 2 muajve - Lexo

Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me...

Eriksen objektivi kryesor i Zidanes

para 2 muajve - Telegrafi

Christian Eriksen. (Foto: Maja Hitij/Getty Images/Guliver)

Zidane: Ma transferoni këtë lojtar nëse dëshironi trofe!

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane i ka kërkuar Real Madridit të nënshkruajë francezin, Nabil Fekir në merkaton e verës. Zidane u rikthye tek skuadra e Real Madridit dhe tashmë po synon të ri-ndërtojë ekipin madrilen, përcjell...

Zidane, gati blerja e dytë te Real Madrid

para 2 muajve - Flaka

Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid...

Isco: Rikthimi i Zidanes i mirë për të gjithë

para 2 muajve - Arbresh

Derisa kanë mbetur edhe 11 ndeshje në La Liga Santander para përfundimit të sezonit, mesfushori Isco ka lënë të kuptohet se tranzicioni në epokën e re të Zinedine Zidanes tashmë ka nisur te Real Madridi....

Objektivi i Zidane është ylli i Tottenhamit

para 2 muajve - Albeu

Zinedine Zidane po kërkon që të përfocojë ekipin për sezonin e ardhshëm për të konkuruar sërish mes më të mirve. Pas blerjes së Militao nga Porto, objektivi kryesor i Zidane mbetet mesfushori i Tottenham...

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese...

Zizu te Reali, Murinjo: Një mundësi e madhe për të treguar sa i zoti është!

para 2 muajve - Java News

Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me...

ZYRTARE: MILITAO GJASHTË VITE TE REALI

para 2 muajve - Ina

Klubi portugez do të përfitojë 50 milionë euro Reali i Madrit që tani ka nisur të mendoj për edicionin e ri 2019/20. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te skuadra mbretërore...

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin, nuk jam i zhgënjyer

para 2 muajve - SuperSport

Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese...

Këtë super-lojtar do ta largojë të parin Zidane

para 2 muajve - OraInfo

Zinedine Zidane është kthyer në Real Madrid pas largimit para nëntë muajve. Ai në herën e parë si trajner i Real Madridit kishte shënjestruar disa lojtarë që nuk janë në planet e tij. Gareth Bale është...

ZYRTARE: MILITAO GJASHTË VITE TE REALI

para 2 muajve - Klan Macedonia

Klubi portugez do të përfitojë 50 milionë euro Reali i Madrit  që tani ka nisur  të mendoj  për  edicionin e ri  2019/20. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te skuadra...

Alba me deklaratë të çuditshme për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Alsat-M

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Ky pritet të jetë transferim i parë i Real Madridit pas rikthimit të Zidanes

para 2 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane është rikthyer në Madrid për të bërë një revolucion të ri, shkruan Gazeta inFokus. Ish fituesi i kampionatit botëror më Francën thuhet se ka arritur marrëveshje me transferimin e parë për...

Zidane befason me largimin e parë nga Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Rikthimi i Zinedine Zidanes te Real Madrid ka bërë që disa lojtarë ta mendojnë të ardhmen e tyre. Zinedine Zidane në herën e parë si trajner i Real Madridit kishte shënjestruar disa lojtarë që nuk janë...

Mourinho flet për herë të parë për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Tetova Sot

Jose Mourinho është deklaruar për herë të parë pas emërimit të Zinedine Zidane në krye të Real Madridit. Trajneri portugez ka qenë alternativa e parë për të zëvendësuar Santiago Solarin, por në fund Perez...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - Tetova Sot

Klubi madrilen ka nisur qysh tash të mendojë për edicionin e ri. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te Real Madridi po punojnë për të krijuar një ekip më të fortë për...

Zgjodhën Zidanen para tij, Mourinho ka diçka për të thënë

para 2 muajve - OraInfo

Jose Mourinho ka folur pas rikthimit të Zinedine Zidanes në Real Madrid. Ai e ka përshkruar kthimin e Zinedine Zidane në pozitën e trajnerit të Real Madridit si gjënë më të përsosur për të tri palët, madje...

Marcelo tregon se çfarë po ndodhë mes tij dhe Ramosit

para 2 muajve - Lajmi.net

Është rikthyer atmosfera e mirë në kampin e Real Madridit. Rikthimi i Zinedine Zidanes te Real Madridit, ka ndikuar që harmonia në mes lojtarëve të rikthehet në nivelin më të mirë. Marcelo ka bërë të ditur...

Ridane rikthehet në Real Madrid, Alba vjen me deklaratë të çuditshme

para 2 muajve - OraInfo

Zinedin Zidane rikthehet në Real Madrid pas nëntë muajsh. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka quajtur si jonormale...

Alba me deklaratë të çuditshme për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Ylli i Real Madridit nuk është në planet e Zidanes

para 2 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane është rikthyer në stolin e mbretërve nga Madridi, shkruan Gazeta inFokus. Rikthimi I Zidanes ka bërë që disa nga lojtarët aktual të mendojnë të ardhmen. Gareth Bale nuk është në planet...

Arrihet akordi, Zidane bën goditjen e parë

para 2 muajve - Albeu

Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali më synimin për të fituar sërish së bashku trofe. Kshtu për sezonin e ardhshëm Reali po synon të përforcohet, teksa së fundmi ka arritur akordin me mbrojtësin e Portos...

Mësohet një tjetër emër në listën e kërkesave të Zidanes

para 2 muajve - Arbresh

Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic është sërish në radarin e Real Madridit me rikthimin e Zinedine Zidanes në klub. Bazuar në një raport nga El Chiringuito TV , Zidane ka në listën e tij të transferimeve...

ZYRTARE: Real Madrid ‘bombardon’ me transferimin e parë për Zidanen

para 2 muajve - Medial

Ka ardhur transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ kanë konfirmuar se kanë arritur marrëveshje me Porton, për transferimin e Eder Militao në ‘Santiago Bernabeu’. Në njoftimin...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - RTV 21

21-vjeçari brazilian ka nënshkruar kontratë për gjashtë vite me Realin Klubi madrilen ka nisur qysh tash të mendojë për edicionin e ri. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit,...

Zidane e do Fekirin te Reali

para 2 muajve - Ekonomia Online

Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga...

Mourinho nuk zhgënjehet nga kthimi i Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - GazetaBlic

Megjithëse ‘Specila One’ duhej të ishte pasuesi i Santiago Solarit në Real Madrid, José Mourinho nuk është i zhgënjyer nga vendimi i Merenguesit për të zgjedhur Zinedine Zidane në vend të tij. “Mendoj...

Zidane e bën blerjen e parë te Real Madrid

para 2 muajve - OraInfo

Arrihet marrëveshja, Zinedine Zidane e blen lojtarin e parë. Vetëm tri ditë pasi u emërua trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka blerë përforcimin e parë të skuadrës së tij. Qendërmbrojtësi brazilian...

Jose Mourinho reagon pas rikthimit të Zidanes në Real Madrid

para 2 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane është rikthyer në Real Madrid këtë javë duke zëvendësuar trajnerin e shkarkuar Santiago Solari si dhe duke i dhënë fund spekulimeve rreth rikthimit të Mourinhos. Portugezi ishte shkarkuar...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - Alsat-M

Klubi madrilen ka nisur qysh tash të mendojë për edicionin e ri. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te Real Madridi po punojnë për të krijuar një ekip më të fortë për...

Militao do të jetë i nënshkruari i parë i Zidanit në Madrid

para 2 muajve - Klan Kosova

Menaxheri Zinedine Zidane është i gatshëm që ta nënshkruajë mbrojtësin brazilian Eder Militao. Nëse kjo ndodhë atëherë futbollisti Militao do të jetë i pari që nënshkruan kontratë me Real Madridin nën...

Zidane kryen transfertën e parë pas rikthimit te Real Madrid

para 2 muajve - Politiko

Tani që Zinedine Zidane është emëruar në stolin e Real Madridit francezi ka sjellë përforcimin e parë në kuadër të projektit “Galaktikët II”. Tashmë është zyrtare. Militao do të luajë në Real Madrid për...

Zidane merr “dhuratën” e parë si trajner i Realit

para 2 muajve - Alsat-M

Zinedine Zidane sapo është kthyer te Real Madridi dhe e ka gjetur që tani përforcimin e parë për sezonin e ardhshëm. Braziliani Eder Militao transferohet te klubi madrilen për 50 milionë euro, sa është...

Real Madrid zyrtarizon goditjen e parë për Zidane në merkato

para 2 muajve - Koha Jone

Tri ditë, 72 orë: Kaq kohë i është dashur Zinedine Zidane për të bërë goditjen e parë në merkato për sezonin e ardhshëm. Klubi madrilen ka zyrtarizuar afrimin e Eder Militaos, mbrojtësi i cili d të mbërrijë...

Reali bën “dhuratën” e parë për Zidane, blen mbrojtësin e Portos

para 2 muajve - SuperSport

Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao....

Zyrtare: Zidane na njofton me transferin e parë për ‘Mbretërit’

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane ka përfunduar nënshkrimin e tij të parë për magjinë e tij të dytë për Los Blancos. Kampionët evropianë sapo kanë konfirmuar kapjen prej 50 milionë eurosh të mbrojtësit të Portos, Éder Militão,...

Mourinho flet për rikthimin e Zidane te Reali: Nuk jam i zhgënjyer

para 2 muajve - Koha Jone

Rikthimi i Zinedine Zidane “është perfekt për Real Madrid”. Këto janë fjalët e Jose Mourinhos. Trajneri portugez në një intervistë për “El Chiringuito Tv” ka komentuar veprimin e Florentino Perez për të...

Alba me deklaratë të çuditshme pas rikthimit të Zidan tek Real Madrid

para 2 muajve - InfoMagazin

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Militao do t'i bashkohet Realit në verë

para 2 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i Portos, Eder Militao do të jetë transferimi i parë i Real Madridit në afatin kalimtar të verës, raporton gazeta Marca të enjten. Krerët e Real Madridit janë optimist se marrëveshja do të arrihet...

ZYRTARE: Real Madrid ‘bombardon’ me transferimin e parë për Zidanen

para 2 muajve - Lajmi.net

Ka ardhur transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ kanë konfirmuar se kanë arritur marrëveshje me Porton, për transferimin e Eder Militao në ‘Santiago Bernabeu’. Në njoftimin...

Alba me deklaratë të çuditshme për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Tetova Sot

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Zidane mbledh skuadrën rreth vetes dhe iu jep këtë mesazh lojtarëve

para 2 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane mbikqyri sesionin e tij të parë të trajnimit që kur u kthye në klub të mërkurën në mëngjes dhe filloi me një bisedë me lojtarët e tij në qendër të fushës. Kishte...

Zyrtare: Zidane bën transferimin e parë te Reali

para 2 muajve - Periskopi

Real Madrid ka njoftuar nënshkrimin e Eder Militao nga Porto për një kontratë deri në vitin 2025. Qendërmbrojtësi i Brazilit bashkohet me Los Blancos pasi klubi përmbushi klauzolën e blerjes prej 50 milion...

Zidane nuk humb kohë: Real Madrid zyrtarizon Militao nga Porto

para 2 muajve - Gazeta Observer

Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës...

Arrihet marrëveshja, Zidane blen lojtarin e parë

para 2 muajve - Lexo

Vetëm tri ditë pasi u emërua trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka blerë përforcimin e parë të skuadrës së tij. Qendërmbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të bëhet zyrtarisht pjesë e...

Zbulohet se çfarë i tha Zidane skuadrës së Real Madridit në sesionin e parë të trajnimit me ta

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane i premtoi lojtarëve të Real Madridit se do të kalojnë një sezon të bukur me ta. Zidan u zyrtarizuar të hënën si trajneri i Realit pas humbjes tupëruse nga Ajaxi në Ligëne Kampionëve, ku...

Zidane nuk humb kohë: Real Madrid zyrtarizon Militao nga Porto

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës...

Jordi Alba, i habitur që Zidane u kthye në Real Madrid: Kjo nuk është normale

para 2 muajve - Iliria News

Mbrojtësi anësor i Barcelonës, Jordi Alba, e ka shprehur habinë e tij për kthimin e Zinedine Zidanit në pozitën e trajnerit të Real Madridit, për shkak që nuk kishte kaluar shumë kohë nga largimi i tij....

Zidane befason me largimin e parë nga Real Madrid

para 2 muajve - Arbresh

Rikthimi i Zinedine Zidanes te Real Madrid ka bërë që disa lojtarë ta mendojnë të ardhmen e tyre. Zinedine Zidane në herën e parë si trajner i Real Madridit kishte shënjestruar disa lojtarë që nuk janë...

Mourinho flet për herë të parë për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Jose Mourinho është deklaruar për herë të parë pas emërimit të Zinedine Zidane në krye të Real Madridit. Trajneri portugez ka qenë alternativa e parë për të zëvendësuar Santiago Solarin, por në fund Perez...

Zidane befason me largimin e parë nga Real Madrid

para 2 muajve - Gazeta Observer

Zinedine Zidane në herën e parë si trajner i Real Madridit kishte shënjestruar disa lojtarë që nuk janë në planet e tij. Gareth Bale është njërin ndër lojtarët që në afatin e verës pritet të largohen....

Marcelo tregon se çfarë po ndodhë mes tij dhe Ramosit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Rikthimi i Zinedine Zidanes te Real Madridit, ka ndikuar që harmonia në mes lojtarëve të rikthehet në nivelin më të mirë. Marcelo ka bërë të ditur se ata tani janë si një familje dhe se po punojnë për...

Një mal me para, kaq do t'i kushtojë Real-it rikthimi i Zidane

para 2 muajve - Albeu

Transferimi i parë i Zinedine Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit . Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’...

Zgjodhën Zidanen para tij, Mourinho ka diçka për të thënë

para 2 muajve - Gazeta Observer

Jose Mourinho ka folur pas rikthimit të Zinedine Zidanes në Real Madrid. Ai e ka përshkruar kthimin e Zinedine Zidane në pozitën e trajnerit të Real Madridit si gjënë më të përsosur për të tri palët, madje...

Transferimi i parë i Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit

para 2 muajve - Medial

Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ po përgatiten për një verë revolucionare në tregun e transferimeve. Dështimet në...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - Infokusi

Klubi madrilen ka nisur qysh tash të mendojë për edicionin e ri. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te Real Madridi po punojnë për të krijuar një ekip më të fortë për...

Zyrtare: Real Madrid bën goditjen e parë në merkato

para 2 muajve - Shenja

Ekipi i Realit të Madridit ka kthyer sytë kah sezoni i ardhshëm. Pas rikthimit në bankinë të Zinedin Zidan, klubi madrilen, në faqen e saj zyrtare ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e...

Zidane mbledh skuadrën rreth vetes dhe iu jep këtë mesazh lojtarëve

para 2 muajve - Sovrani

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane mbikqyri sesionin e tij të parë të trajnimit që kur u kthye në klub të mërkurën në mëngjes dhe filloi me një bisedë me lojtarët e tij në qendër të fushës, transmeton...

Marcelo tregon se çfarë po ndodhë mes tij dhe Ramosit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Është rikthyer atmosfera e mirë në kampin e Real Madridit. Rikthimi i Zinedine Zidanes te Real Madridit, ka ndikuar që harmonia në mes lojtarëve të rikthehet në nivelin më të mirë. Marcelo ka bërë të ditur...

Alba me deklaratë të çuditshme për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Gazeta Observer

Jordi Alba e ka komentuar rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka...

Alba me deklaratë të çuditshme për rikthimin e Zidanes te Real Madrid

para 2 muajve - Gazeta Observer

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se ai është i befasuar me rikthimin e Zinedine Zidanes te Real Madrid. Spanjolli e ka quajtur si jonormale rikthimin e francezit te rivali i tyre i përjetshëm....

Zidane me transfer të madh në Real Madridit, kushton 50 milionë euro

para 2 muajve - OraInfo

Transferimi i parë i Zinedine Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit. Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’...

ZYRTARE: Real Madridi prezanton blerjen e parë

para 2 muajve - Sovrani

Real Madrid ka njoftuar nënshkrimin e Eder Militao nga Porto për një kontratë deri në vitin 2025, transmeton Sovrani.info. Qendërmbrojtësi i Brazilit bashkohet me Los Blancos duke përmbushë klauzolën e...

‘Ia zuri vendin si rrufe’, Mourinho komenton kalimin e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Sovrani

Jose Mourinho ka përshkruar ribashkimin e Zinedine Zidane dhe Real Madridit si diçka perfekte, transmeton Sovrani.info. Duke trajnuar gjigantët spanjollë në mes 2010 dhe 2013, Mourinho ishte lidhur me...

Zidane me transfer 50 milionësh, ja kush do të zbarkojë në ‘Bernabeo’

para 2 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ po përgatiten për një verë revolucionare në tregun e transferimeve. Dështimet në...

Transferimi i parë i Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit

para 2 muajve - Lajmi.net

Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ po përgatiten për një verë revolucionare në tregun e transferimeve. Dështimet në...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - Gazeta e re

Klubi madrilen ka nisur qysh tash të mendojë për edicionin e ri. Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te Real Madridi po punojnë për të krijuar një ekip më të fortë për...

Militao do t’i bashkohet Realit në verë

para 2 muajve - InfoMagazin

Mbrojtësi i Portos, Eder Militao do të jetë transferimi i parë i Real Madridit në afatin kalimtar të verës, raporton gazeta Marca të enjten. Krerët e Real Madridit janë optimist se marrëveshja do të arrihet...

Real Madridi zyrtarizon blerjen e parë për sezonin tjetër

para 2 muajve - KosovaPress

Pasi kanë mbetur jashtë çdo objektivi që kishin në fillim të stinorit, te Real Madridi po punojnë për të krijuar një ekip më të fortë për sezonin e ardhshëm. Rikthimi i Zinedine Zidane në stol, ka kthyer...

ZYRTARE/ Arrihet akordi, javën tjetër Real Madrid prezanton blerjen më të shtrenjtë në histori të klubit

para 2 muajve - Newsport

Real Madrid zyrtarizon lojtarin më të ri. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Eder Militao, i cili tashmë është pjesë e skuadrës së Portos. Sikurse raporton “Marca”, akordi mes klubeve është arritur për një...

Ylli i Barçës, i habitur nga Zidane: S’është normale të kthehesh pas 9 muajsh!

para 2 muajve - Infokusi

Jordi Alba e sheh me habi kthimin e Zinedine Zidane te rivalët e “El Clasico” kaq shpejt, pas largimit nga klubi i bardhë. Francezi, çuditërisht dha dorëheqjen si trajner i Real Madridit, pasi i udhëhoqi...

ZYRTARE: Real Madrid ‘bombardon’ me transferimin e parë për Zidanen

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ka ardhur transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ kanë konfirmuar se kanë arritur marrëveshje me Porton, për transferimin e Eder Militao në ‘Santiago Bernabeu’. Në njoftimin...

Mourinho komenton rikthimin e Zidanes te Reali

para 2 muajve - Gazeta Observer

Zinedine Zidane bëri një rikthim të mençur në Real Madrid, duke ia pamundësuar Jose Mourinhos, i cili ka miratuar këtë veprim. Portugezi e ka përshkruar rikthimin e francezit te madrilenët si një lëvizje...

E KRYER/ Arrihet akordi, javën tjetër Real Madrid prezanton blerjen më të shtrenjtë në histori të klubit

para 2 muajve - Newsport

Javën e ardhshme Real Madrid do të zyrtarizojë lojtarin më të ri. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Eder Militao, i cili tashmë është pjesë e skuadrës së Portos. Sikurse raporton “Marca”, akordi mes klubeve...

E KRYER/ Arrihet akordi, javën tjetër Real Madrid prezanton blerjen 50 milionë euroshe

para 2 muajve - Newsport

Javën e ardhshme Real Madrid do të zyrtarizojë lojtarin më të ri. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Eder Militao, i cili tashmë është pjesë e skuadrës së Portos. Sikurse raporton “Marca”, akordi mes klubeve...

Mourinho komenton rikthimin e Zidanet te Reali

para 2 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane bëri një rikthim të mençur në Real Madrid, duke ia pamundësuar Jose Mourinhos, i cili ka miratuar këtë veprim. Portugezi e ka përshkruar rikthimin e francezit te madrilenët si një lëvizje...

Vijnë konfirmime: Ja blerja e parë e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Sovrani

Nëse kthimi i Zinedine Zidane ishte pjesa e parë në bashkim për Real Madrid, atëherë nënshkrimi i qendërmbrojtësit Eder Militao do të jetë i dyti, transmeton Sovrani.info. ‘Los Blancos’ do të shikojnë...

Ramos e Benzema vendosën veto kundër rikthimit të Mourinhos

para 2 muajve - Gazeta Observer

Skuadra e Real Madridit shkaku i rezultateve të dobëta ka bërë që të ndërrohet shkarkohet Santiago Solari. Zinedine Zidane u kthye në vendin e suksesit, por shumë pranë rikthimit ishte edhe Jose Mourinho....

Transferimi i parë i Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ po përgatiten për një verë revolucionare në tregun e transferimeve. Dështimet në...

Transferimi i parë i Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit

para 2 muajve - Arbresh

Mbrojtësi brazilian i Portos, Eder Militao, do të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane te Real Madrid. ‘Los Blancos’ po përgatiten për një verë revolucionare në tregun e transferimeve. Dështimet në...

Pushtet i plotë dhe superblerje, ja 6 kushtet e Zidanit

para 2 muajve - Koha.mk

Nuk ka qenë e lehtë që Florentino Perez ta bindte Zinedin Zidanin që të merrte sërish drejtimin e Realit të Madridit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se trajneri francez ka kërkuar garanci të mëdha dhe...

Zbulohen emrat, Ramos e Benzema kundër Murinjos

para 2 muajve - Alsat-M

Deri në momentet e fundit, Zinedin Zidan ka qenë zgjedhje e dytë për stolin e Real Madridit duke qenë se madrilenët kanë qenë të prirur për të rikthyer Hoze Murinjon. Ai ishte shumë pranë rikthimit dhe...

Viktimat e rikthimit të Zidane te Real Madrid

para 2 muajve - GazetaBlic

Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori viktimash në kampin e Los Blancos. Bëhet fjalë për ata futbollistë që vështirë të gjenin...

Me ardhjen e Zidane këto priten të jenë viktimat e mundshme

para 2 muajve - Albeu

Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori viktimash në kampin e Los Blancos. Bëhet fjalë për ata futbollistë që vështirë të gjenin...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit dhe shifra është thjesht e frikshme!

para 2 muajve - Medial

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Zidane mban stërvitjen e parë, të gjithë të lumtur në Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Pas 284 ditësh, Zinedine Zidane është kthyer te Real Madrid. Pas një serie të dobët të rezultateve që sollën eliminimin nga Liga e Kampionëve, nga Kupa e Mbretit dhe humbja e të gjitha shpresave për titull...

Zidane e ‘dridh’ botën e futbollit me transferimin e parë te Real Madrid

para 2 muajve - Medial

Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, mund të jetë në mesin e shumë yjeve që mund t’i bashkohet Real Madridit gjatë afatit kalimtar të verës. ‘Mirror’ shkruan se Tottenham në verën e vitit 2019...

“Viktimat” e rikthimit të Zidane te Real Madrid

para 2 muajve - Flaka

Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori viktimash në kampin e Los Blancos. Bëhet fjalë për ata futbollistë që vështirë të gjenin...

Zidane e ‘dridh’ botën e futbollit me transferimin e parë te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, mund të jetë në mesin e shumë yjeve që mund t’i bashkohet Real Madridit gjatë afatit kalimtar të verës. ‘Mirror’ shkruan se Tottenham në verën e vitit 2019...

Zbulohet paga e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Ina

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidencial” ka hedhur...

Sa është paga e Zidanes?

para 2 muajve - Tetova Sot

Trajneri Zinedine Zidane ka nënshkruar me Real Madridin deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar tre herë Champions League me Realin, paga e Zidanes nuk krahasohet aspak me ato të trajnerëve të tjerë...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit, paguhet si trajner “normal”!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Zbulohet paga e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Aktuale

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidencial” ka hedhur...

Zidane arrin në qendrën stërvitore Valdebebas

para 2 muajve - Klan Kosova

Kryetrajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është paraqitur në qendrën stërvitore këtij klubi, Valdebebas, në ora nëntë të mëngjesit. Kjo do të jetë stërvitja e parë e madrilenëve me trajnerin e trofeshëm...

Zidane thirri Ramosin pas prezantimit të tij

para 2 muajve - Klan Kosova

Gjëja e parë që Zinedine Zidane ka bërë pas prezantimit të tij të dytë si kryetrajner i Real Madridit, kishte qenë thirrja e kapitenit Sergio Ramos. Ai ia kishte shpjeguar Ramosit të gjitha detajet e rikthimit...

Mourinho kishte përcaktuar katër blerjet e mëdha për rikthimin e tij në Real Madrid

para 2 muajve - Koha.net

Gjithçka ishte gati për rikthimin e Jose Mourinhos te Real Madridi, me teknikun portugez që kishte përgatitur edhe listën e përforcimeve gjatë afatit kalimtar të verës. Për ta zëvendësuar Solarin, që po...

Zidane fillon punën si trajneri i Realit, ja kur do të fillojnë stërvitjet

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryetrajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është paraqitur në qendrën stërvitore këtij klubi, Valdebebas, në ora nëntë të mëngjesit. Kjo do të jetë stërvitja e parë e madrilenëve me trajnerin e trofeshëm...

Zidane nis punën, udhëheq përgatitjet me ekipin

para 2 muajve - Koha.net

Zinedine Zidane të martën është rikthyer në qendrën stërvitore të Real Madridit, duke nisur punën edhe zyrtarisht si trajner i ri i Real Madridit, skuadrën që e udhëhoqi drejt tre titujve të Ligës së kampionëve....

Zbulohet paga e Zidanit te Real Madrid

para 2 muajve - OraInfo

Zidane ditë më parë konfirmoi kthimin e tij te Real Madrid. Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri...

Zbulohet paga e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Iliria News

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidencial” ka hedhur...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Mourinho i donte këta dy lojtarë te Madrid, Perez nuk ia plotësoi dëshirën

para 2 muajve - OraInfo

Jose Mourinho dëshironte që Real Madrid të nënshkruante portierin e Manchester United, David de Gea dhe mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, nëse ata donin që portugezi të zbarkonte në Santiago Bernabeu....

Zbulohet paga faraonike e Zidane tek Real-i

para 2 muajve - Albeu

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid , tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidencial” ka...

Zidane e mban takimin e parë me lojtarët e Real Madridit

para 2 muajve - Arbresh

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka kryer stërvitjen e parë pas rikthimit në klub. Ai e filloi punën e tij me një bisedë me lojtarët e tij në qendër të fushës. Kishte përshëndetje dhe ribashkime,...

Zbulohet paga e Zidanit te Reali

para 2 muajve - Koha.mk

Zinedine Zidaneu rikthye te Real Madrid, për të tentuar që ta rikthejë sërish skuadrën në majat e futbollit. Skuadra spanjolle u eliminua nga të gjitha garat në këtë sezon, ndërsa trajneri francez do t’i...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit, paguhet si trajner “normal”!

para 2 muajve - SuperSport

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit

para 2 muajve - Infokusi

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Rikthimi i Zidane te Reali-12 milionë euro për sezon

para 2 muajve - PortaliOnline

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Ja lojtarët që Mourinhon kishte dëshirë ti ketë në skuadrën e Realit nëse ai do të kthehej një ditë

para 2 muajve - GazetaBlic

Mourinho kishte dëshirë që nëse do ta merrte në menaxhim skuadrën e Realit, të transferonte lojtarë nga Premierliga. Ish-menaxheri i Manchester United ishte në shqyrtim për një magji të dytë në Madrid...

Revolucion i Real Madrid, Zidan projekton goditjen e parë për sezonin e ri

para 2 muajve - Newsport

Zinedin Zidan është kthyer sërish në krye të Real Madrid. Tekniku francez pas 8 muajsh larg madrilenëve vendos të të rikthehet duke drejtuar skuadrën në një moment të vështirë. Tashmë presidenti Perez...

Mourinho kishte përcaktuar katër blerjet e mëdha për rikthimin e tij në Real Madrid

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gjithçka ishte gati për rikthimin e Jose Mourinhos te Real Madridi, me teknikun portugez që kishte përgatitur edhe listën e përforcimeve gjatë afatit kalimtar të verës. Për ta zëvendësuar Solarin, që po...

Zbulohen kushtet që Mourinho ia kishte vënë Perezit për t’u kthyer në Madrid

para 2 muajve - Iliria News

Para se të bëhej e ditur se Zinedine Zidane është zëvendësuesi i Santiago Solarit në pozitën e trajnerit të Real Madridit, kishte pasur spekulime se këtë post mund ta marrë sërish Jose Mourinho. Mourinho...

Zbulohen detaje të reja nga paga e Zidanes

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidecial” ka hedhur...

Zidane nis punën te Reali, merr këtë vendim të papritur

para 2 muajve - OraInfo

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, u paraqit në Valdebebas të mërkurën në orën 9 të mëngjesit, ndërsa ai përfundon specifikat se cila do të jetë seanca e tij e parë e trajnimit që kur u kthye në...

Zbulohet paga e Zidanes te Real Madrid, do të befasoheni

para 2 muajve - Lajmi.net

Zinedine Zidane i befasoi të gjithë me rikthimin e tij te Real Madrid. Zinedine Zidaneu rikthye te Real Madrid, për të tentuar që ta rikthejë sërish skuadrën në majat e futbollit. Skuadra spanjolle u eliminua...

Mourinho kishte planifikuar që t’i transferonte dy super yje te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Jose Mourinho ishte shumë afër të rikthehej te Real Madrid. Askush nuk e kishte pritur që Zinedine Zidane do të rikthehej te Real Madrid, vetëm tetë muaj pas largimit. Jose Mourinho ishte duke i prirë...

Çfarë i tha Zinedine Zidane Sergio Ramosit pasi u rizgjodh teknik i Real Madridit

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane ishte e telefunoi në telefon Sergio Ramosin pas konferencës së tij për shtyp i cili u rikthye në Real Madrid. Francezi ra dakord për një kontratë në Bernabeu deri në vitin 2022 të hënën,...

Zbulohet paga e Zidane në Real Madrid

para 2 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fituar radhazi dhe imazhi i tij si trajner është krejt tjetër. “El Confidencial” ka hedhur...

Zbulohen detaje interesante të pagës së Zidane te Real Madridi

para 2 muajve - Periskopi

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin...

Zbulohet paga e Zidane te Reali

para 2 muajve - KosovaPress

Zinedine Zidane ka nënshkruar me Real Madridin deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar tre herë radhazi Ligën e Kampionëve me Realin, , paga e Zidane nuk krahasohet aspak me ato të trajnerëve të...

Zbulohen kushtet që Mourinho ia kishte vënë Perezit për t’u kthyer në Madrid

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Para se të bëhej e ditur se Zinedine Zidane është zëvendësuesi i Santiago Solarit në pozitën e trajnerit të Real Madridit, kishte pasur spekulime se këtë post mund ta marrë sërish Jose Mourinho. Mourinho...

Zbulohet paga e Zidanes te Real Madrid, do të befasoheni

para 2 muajve - Fakti Ditor

Zinedine Zidaneu rikthye te Real Madrid, për të tentuar që ta rikthejë sërish skuadrën në majat e futbollit. Skuadra spanjolle u eliminua nga të gjitha garat në këtë sezon, ndërsa trajneri francez do t’i...

Zbulohet paga e Zidanes te Real Madrid, do të befasoheni

para 2 muajve - AlbPortali

Zinedine Zidaneu rikthye te Real Madrid, për të tentuar që ta rikthejë sërish skuadrën në majat e futbollit. Skuadra spanjolle u eliminua nga të gjitha garat në këtë sezon, ndërsa trajneri francez do t’i...

Zidane nis menjëherë nga puna, bën lëvizjen e parë te Reali i Madridit

para 2 muajve - Newsport

Zinedine Zidane është kthyer në shtëpi. Ish-mesfushori francez, i cili dha dorëheqjen si trajner i Realit të Madridit në fund të sezonit të kaluar, u kthye te skuadra nga “Santiago Bernabeu” të hënën për...

Zbulohet paga e Zinedine Zidanes në Real Madrid

para 2 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane do të fitoj një shumë vjetore prej 12 milionë eurove në Real Madrid, tarifë e cila është gjysma e asaj që fiton trajneri i Atleticos – Diego Simeone. El Confidencial ka zbuluar detaje rreth...

Formacioni i Zidanes te Real Madrid, frikë te Barcelona

para 2 muajve - AlbPortali

Zinedine Zidane u rikthye te Real Madrid me kushte. Zinedine Zidane i ka bërë me dije Florentino Perezit se ai po rikthehet, por vetëm nëse i ka duart e lira në transferimet dhe largimet e lojtarëve. Trajneri...

Zidane e fillon misionin e ri te Reali. Fillon me ndryshime që i kishte injoruar Solari.

para 2 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane e ka nisur detyrën e re te Reali, pas rikthimit te kjo skuadër. Trajneri francez është parë sot me dy asistentët e tij në qendrën stërvitëse në Valldebebas. Lojtarët do të fillojnë të ushtrojnë...

Zidane zbulon fjalët e para ndaj lojtarëve: Harroni parat

para 2 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane ka zbuluar fjalët e tij të para ndaj lojtarëve të Real Madridit pas rikthimit në klub. Trajneri francez ka pranuar se skuadra e tij duhet të harroj për të hollat dhe të fokusohet vetëm...

Reali do të përballet me shumë largime nëse kthehet Mourinho

para 2 muajve - Koha.net

Real Madridi do të përballet me eksod nëse e rikthen Jose Mourinhon në post të trajnerit. Disa lojtarë me përvojë te Reali kanë thënë privatisht se do të largohen në verë nëse Mourinho merr drejtimin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK