http://kariera.mk

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Ina

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive tropikale...

Stuhia tropikale godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - BalkanWeb

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive tropikale...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Koha.mk

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia tropikale ka goditur jugun e Afrikës, 126 të vdekur

para 2 muajve - Portalb

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën, raporton Anadolu Agency (AA). Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - GazetaBlic

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - GazetaBlic

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

LAJMI I FUNDIT: Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Klan Kosova

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara  mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Lajmi.net

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara  mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Java News

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhi e fuqishme, 126 persona humbin jetën

para 2 muajve - OraInfo

Një stuhi e fuqishme ka përfshirë Afrikën. Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara mësohet...

126 persona të vdekur nga stuhia në Afrikë

para 2 muajve - Insajderi

Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive tropikale kanë humbur jetën 66 persona në Mozambik, 56 në Malavi dhe 4 në Republikën e Afrikës së Jugut Si pasojë e shirave...

Stuhia tropikale godet jugun e Afrikës, 126 të vdekur

para 2 muajve - Ekonomia Online

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale kanë humbur jetën 66 persona në Mozambik, 56 në Malavi dhe 4 në Republikën e Afrikës së Jugut Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe...

126 persona të vdekur nga stuhia në Afrikë

para 2 muajve - Infokusi

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara  mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia tropikale godet jugun e Afrikës, 126 të vdekur

para 2 muajve - Shenja

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën, raporton AA. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Tetova Sot

Nga të dhënat e përpiluara  mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive tropikale kanë humbur jetën 66 persona në Mozambik, 56 në Malavi dhe katër në Republikën e Afrikës së Jugut Si pasojë e shirave dhe...

Në Mozambik, Malavi dhe Afrikë të Jugut, 126 të vdekur nga stuhia

para 2 muajve - PortaliOnline

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara  mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Sovrani

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

Stuhia godet Afrikën, 126 persona të vdekur

para 2 muajve - Gazeta Liria

Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbur jetën. Nga të dhënat e përpiluara nga AA, mësohet se për shkak të shirave dhe stuhive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK