http://kariera.mk

A ka rekrutuar Kroacia myslimanë selafi në Bosnje? Nisin hetimet

para 2 muajve - BalkanWeb

Prokurorët në Bosnje dhe Hercegovinë do të hetojnë pretendimet e publikuara nga mediat se intelegjenca dhe diplomatët kroatë janë përpjekur të armatosin islamistët Selafi, bëri të ditur zyra e kryeprokurorit...

Prokuroria do të hetojë pretendimet se Kroacia ka rekrutuar myslimanë selafi në Bosnje

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Prokurorët në Bosnje dhe Hercegovinë do të hetojnë pretendimet e publikuara nga mediat se intelegjenca dhe diplomatët kroatë janë përpjekur të armatosin islamistët Selafi, bëri të ditur zyra e kryeprokurorit...

Prokuroria do të hetojë pretendimet se Kroacia ka rekrutuar myslimanë selafi në Bosnje

para 2 muajve - Lajmi.net

Prokurorët në Bosnje dhe Hercegovinë do të hetojnë pretendimet e publikuara nga mediat se intelegjenca dhe diplomatët kroatë janë përpjekur të armatosin islamistët Selafi, bëri të ditur zyra e kryeprokurorit...

Bosnja do t’i hetojë akuzat për armatosjen e islamikëve nga Kroacia

para 2 muajve - Koha.net

Prokurorët boshnjakë do t’i hetojnë akuzat e paraqitura nëpër medie se inteligjenca dhe diplomatët kroatë kanë tentuar të armatosin përkrahësit e islamistëve në Bosnjë, ka bërë të ditur të enjten zyra...

Pretendohet se Kroacia ka armatosur qytetarët e vet për këtë qëllim, fillojnë hetimet!

para 2 muajve - Gazeta e re

Prokurorët në Bosnje dhe Hercegovinë do të hetojnë pretendimet e publikuara nga mediat se intelegjenca dhe diplomatët kroatë janë përpjekur të armatosin qytetarët të komunitetit “Selafi”, bëri të ditur...

Bosnja do t’i hetojë akuzat për armatosjen e islamikëve nga Kroacia

para 2 muajve - Ekonomia Online

Prokurorët boshnjakë do t’i hetojnë akuzat e paraqitura nëpër medie se inteligjenca dhe diplomatët kroatë kanë tentuar të armatosin përkrahësit e islamistëve në Bosnjë, ka bërë të ditur të enjten zyra...

Bosnja do të hetojë armatosjen e dyshuar të islamistëve nga Kroacia

para 2 muajve - Arbresh

Prokurorët boshnjakë do të hetojnë akuzat e mediave se inteligjenca dhe diplomatët kroatë janë përpjekur të armatosin ndjekësit e islamistëve në Bosnje, tha të enjten zyra e kryeprokurores së Bosnjes....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK