http://kariera.mk

Provon të “shesë mend” me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

para 2 muajve - AlbPortali

Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen duke thënë: “Për herë të parë po ngas një Ferrari. Kjo është me të vërtetë ndjenja më e mahnitshme në jetën time”, transmeton lajmi.net....

Provon të “shesë mend” me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

para 2 muajve - Gazeta Observer

Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit për herë të parë. Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen...

Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

para 2 muajve - Medial

Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit...

Provon të “shesë mend” me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

para 2 muajve - Lajmi.net

Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit për herë të parë. Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK