http://kariera.mk

Samsung prezanton kapacitetin më të lartë të memories RAM për smartfonët

para 2 muajve - Indeks.mk

Samsung prezantoi ditën e sotme DRAM me kapacitetin më të lartë për smartfonët, një paketë prej 12GB LPDDR4X i cili do tu japë smartfonëve premium fuqinë dhe performancën e një laptopi të rangut të mesëm....

Samsung prezanton kapacitetin më të lartë të memories RAM

para 2 muajve - Flaka

Samsung tha se do të rrisë prodhimin e çipeve ekzistuese 8GB dhe çipit të ri 12GB 10-nanometër për tu përballur me kërkesën. Samsung prezantoi ditën e sotme DRAM me kapacitetin më të lartë për smartfonët,...

Samsung prezanton kapacitetin më të lartë të memories RAM për smartfonët

para 2 muajve - Medial

Samsung prezantoi ditën e sotme DRAM me kapacitetin më të lartë për smartfonët, një paketë prej 12GB LPDDR4X i cili do tu japë smartfonëve premium fuqinë dhe performancën e një laptopi të rangut të mesëm....

Samsung prezanton kapacitetin më të lartë të memories RAM për smartfonët

para 2 muajve - Gazeta Liria

Samsung tha se do të rrisë prodhimin e çipeve ekzistuese 8GB dhe çipit të ri 12GB 10-nanometër për tu përballur me kërkesën. Samsung prezantoi ditën e sotme DRAM me kapacitetin më të lartë për smartfonët,...

Samsung Galaxy S10E me lexuesin e ‘fingerprint’-it më të shpejtë që keni parë ndonjëherë

para 2 muajve - Lajmi.net

Samsung Galaxy S10e sjell karakteristikat kryesore të kompanisë në një audiencë të re, me një çmim të dukshëm më të ulët se Galaxy S10 dhe Galaxy S10 Plus. Linja Galaxy S e Samsung ka shkuar gjithmonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK