http://kariera.mk

Audi do të sjellë makinat pa timon

para 2 muajve - Indeks.mk

Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit. Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja...

Audi do të sjellë makinat pa timon

para 2 muajve - Flaka

Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit. Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja...

Audi do të sjellë makinat paAudi

para 2 muajve - GazetaBlic

Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit. Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja...

Audi do të sjellë makinat pa timon

para 2 muajve - KosovaPress

Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja për dizajnin e ardhshëm, transmeton KosovaPress. "Ne kemi koncepte të tilla si TM4 e-Tron,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK