http://kariera.mk

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - InfoMagazin

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - Indeks.mk

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - Tetova Sot

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - Republika

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - Ekonomia Online

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

Pse dashuria e vërtetë është një burim i pashtershëm stresi?

para 2 muajve - Klan Kosova

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar? Po, por edhe jo, sipas terapistes së çifteve, Esther Perel. Martesa që njohim – ose më saktë, martesa që idealizojmë – i përket kohëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK