http://kariera.mk

Toyota me gaz lotsjellës për të parandaluar vjedhjen e makinave

para 2 muajve - Koha.net

Gazi lotsjellës do të aktivizohet automatikisht në kabinën nëse makina është regjistron se motori po ndizet nga persona të paautorizuar. Toyota kohët e fundit ka patentuar sistemin, i cili njeh identitetin...

Sistemi i aromave i Toyota shpërndan gaz lotsjellës mbi hajdutët

para 2 muajve - KosovaLive360

Patenta përfshin një sistem që do të lirojë gaz lotsjellës brenda veturës. Gazi helmues lirohet kur mjeti vëren një ndezje të paligjshme të motorit. Kjo pjesë e patentës është pjesë e një plani më të gjerë...

Toyota me gaz lotsjellës për të parandaluar vjedhjen e makinave

para 2 muajve - Alsat-M

Gazi lotsjellës do të aktivizohet automatikisht në kabinën nëse makina është regjistron se motori po ndizet nga persona të paautorizuar. Toyota kohët e fundit ka patentuar sistemin, i cili njeh identitetin...

Toyota me gaz lotsjellës për të parandaluar vjedhjen e makinave

para 2 muajve - Insajderi

Gazi lotsjellës do të aktivizohet automatikisht në kabinën e Toyota-s, nëse makina nëpërmjet një sistemi verifikon se motori po ndizet nga persona të paautorizuar. Toyota kohët e fundit ka certifikuar...

Toyota me gaz lotsjellës për të parandaluar vjedhjen e makinave

para 2 muajve - RTV 21

Risi nga Toyota Gazi lotsjellës do të aktivizohet automatikisht në kabinë, nëse makina regjistron se motori po ndizet nga persona të paautorizuar. Toyota kohët e fundit ka patentuar sistemin, i cili njeh...

Toyota me gaz lotsjellës për të parandaluar vjedhjen e makinave

para 2 muajve - KosovaPress

Toyota kohët e fundit ka patentuar sistemin, i cili njeh identitetin e personit në vendin e shoferit dhe në bazë të kësaj shkarkon në brendësi të kabinës erë të këndshme. Njohja kryhet me ndihmën e telefonit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK