http://kariera.mk

OAK, KSB dhe OEMVP lidhin bizneset për të rritur bashkëpunimin dhe eksportin

para 2 muajve - Lajmi.net

Mundësitë e bashkëpunimit, ndërlidhja e bizneseve të Kosovës, Maqedonisë dhe atyre Sllovene, ishte arsyeja që Oda e Afarizmit të Kosovës dhe Klubi Slloven i bizneseve organizuan një takim të përbashkët....

OAK, KSB dhe OEMVP punojnë për të rritur bashkëpunimin dhe eksportin

para 2 muajve - Koha.net

Mundësitë e bashkëpunimit, ndërlidhja e bizneseve të Kosovës, Maqedonisë dhe atyre Sllovene, ishte arsyeja që Oda e Afarizmit të Kosovës dhe Klubi Slloven i bizneseve organizuan një takim të përbashkët,...

OAK, KSB dhe OEMVP lidhin bizneset

para 2 muajve - Gazeta e re

Mundësitë e bashkëpunimit, ndërlidhja e bizneseve të Kosovës, Maqedonisë dhe atyre Sllovene, ishte arsyeja që Oda e Afarizmit të Kosovës dhe Klubi Slloven i bizneseve organizuan një takim të përbashkët,...

OAK, KSB dhe OEMVP punojnë për të rritur bashkëpunimin dhe eksportin

para 2 muajve - Epoka e Re

Mundësitë e bashkëpunimit, ndërlidhja e bizneseve të Kosovës, Maqedonisë dhe atyre Sllovene, ishte arsyeja që Oda e Afarizmit të Kosovës dhe Klubi Slloven i bizneseve organizuan një takim të përbashkët,...

OAK, KSB dhe OEMVP lidhin bizneset për të rritur bashkëpunimin dhe eksportin

para 2 muajve - KosovaPress

E ftuar në këtë aktivitet nga OAK ishte Oda Ekonomike e Maqedonisë Veriperëndimore. Kryetari i Bordit të OAK Skënder Krasniqi, para të pranishmëve prezantoi rëndësinë dhe punën që OAK në kontinuitet po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK