http://kariera.mk

Pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Koha.net

Gjenevë, 14 mars – Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky...

FOTO/ Pesë makinat më të shtrenjta në botë, do të mbeteni me gojëhapur

para 2 muajve - Lexo

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

5 veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Albinfo

Këto modele, kryesisht bëhen me porosi të veçantë dhe shpesh herë janë unike Në sallonin e vetura në Gjenevë, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin...

Këto janë pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - AlbPortali

Megjithatë ky pretendim duhet parë me më shumë detajizim, pasi edhe marka të tjera pretendojnë këtë titull në segmentin e çmimit, transmeton lajmi.net. Këto modele, kryesisht bëhen me porosi të veçantë...

Pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - InfoMagazin

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

Zbuloni pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Flaka

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

Bugatti 11-milionësh, ja si duket pa çati

para 2 muajve - AlbPortali

Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave me sa duket duket edhe më mahnitës sesa ai ‘coupe’, transmeton lajmi.net. Loading... Ashtu si largimin e çatisë, artisti i dhënë i ka dhënë La Voiture Noire...

Bugatti 11-milionësh i modifikuar, ja si duket pa çati

para 2 muajve - AlbPortali

Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave me sa duket duket edhe më mahnitës sesa ai ‘coupe’, transmeton lajmi.net. Loading... Ashtu si largimin e çatisë, artisti i dhënë i ka dhënë La Voiture Noire...

Bugatti 11-milionësh i modifikuar, ja si duket pa çati

para 2 muajve - AlbPortali

Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave me sa duket duket edhe më mahnitës sesa ai ‘coupe’, transmeton lajmi.net. Loading... Ashtu si largimin e çatisë, artisti i dhënë i ka dhënë La Voiture Noire...

Këto janë pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Medial

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar atë si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë me më shumë...

Pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Sovrani

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

Këto janë pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Lajmi.net

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar atë si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë me më shumë...

​Zbuloni pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Republika

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

Zbuloni pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Java News

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

​Zbuloni pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - Tetova Sot

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar krijimin e tij si veturën e re më të shtrenjtë në histori. Megjithatë ky pretendim duhet parë...

Zbuloni pesë veturat më të shtrenjta në botë

para 2 muajve - KosovaPress

Megjithatë ky pretendim duhet parë me shumë imtësi pasi edhe marka të tjera pretendojnë këtë titull në një segment ku mbretëron fshehtësia. Këto modele, kryesissht bëhen me porosi të veçantë dhe shpesh...

Bugatti 11-milionësh i modifikuar, ja si duket pa çati

para 2 muajve - Medial

Bugatti La Voiture Noire, vetëm pak ditë më parë u lansua në Gjenevë, i cili zyrtarisht u bë makina më e shtrenjtë ndonjëherë – 11 milionë euro etiketë. Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave...

Bugatti 11-milionësh i modifikuar, ja si duket pa çati

para 2 muajve - Lajmi.net

Bugatti La Voiture Noire, vetëm pak ditë më parë u lansua në Gjenevë, i cili zyrtarisht u bë makina më e shtrenjtë ndonjëherë - 11 milionë euro etiketë. Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave...

Bugatti 11-milionësh, ja si duket pa çati

para 2 muajve - Lajmi.net

Bugatti La Voiture Noire, vetëm pak ditë më parë u lansua në Gjenevë, i cili zyrtarisht u bë makina më e shtrenjtë ndonjëherë - 11 milionë euro etiketë. Por, ky model nga kompania prodhuese e veturave...

Bugatti sjell makinën më të shtrenjtë ndonjëherë

para 2 muajve - Klan Kosova

Nuk është çudi që Bugatti prodhon automjete shumë të shtrenjta. Një Bugatti Chiron, modeli bazë i markës, kushton rreth 3 milionë dollarë. Megjithatë, krijimi i fundit i Bugatti-t vendos një kufi të ri...

Njihuni me Bugattin e ri, makina më e shtrejtë në botë (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Bugatti ka prezantuar krijimin më të fundit – një super veturë e cila do t’i kushtojë atij që dëshiron ta blejë, plot 11 milionë euro. Vetura quhet La Voiture Noire dhe aktualisht me çmimin që ka, është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK