http://kariera.mk

Tahiri paralajmëroi se do flas hapur, zbulohet kur do mbahet seanca e shumëpritur tek Krimet e Rënda

para 2 muajve - Sot News

Vetëm pak ditë më parë ish-ministri Saimir Tahiri, i revoltuar me shtyrjen e hetimeve, tha se shumë shpejt do të flas dhe do t’i thotë gjërat hapur ashtu siç janë. Ndërkohë mësohet se Gjykata e Krimeve...

Më 21 mars nis gjyqi ndaj ish-ministrit Tahiri

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake më 21 mars për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Prokuroria e do të pandehur, vendoset data për gjykimin e Saimir Tahirit

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sot datën kur do të zhvillohet seanca paraprake për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Më 21 mars, në orën 12:00, Tahiri do të “përballet” me Prokurorinë,...

Më 21 mars gjyqi kundër Tahirit

para 2 muajve - Klan Kosova

Më 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Prokuroria e Tiranës e do të pandehur, seanca për Saimir Tahirin më 21 mars

para 2 muajve - Koha.net

Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sot datën kur do të zhvillohet seanca paraprake për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Më 21 mars, në orën 12:00, Tahiri do të “përballet” me Prokurorinë,...

Vendoset data. Më 21 mars gjyqi kundër Tahirit

para 2 muajve - Top Channel

Në 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Tahiri ulet në “bankën” e të akuzuarve, ja kur do të jetë seanca e parë në gjyq

para 2 muajve - Shekulli

Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën e parë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, më datë 21 Mars. Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit në...

Vendoset data. Ja kur do të zhvillohet gjyqi kundër Tahirit

para 2 muajve - Koha Jone

Në 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Krimet e Rënda/ Vendoset data, më 21 mars nis gjyqi kundër Saimir Tahirit

para 2 muajve - Java News

Në 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Gjykata e Krimeve të Rënda: Më 21 mars do të jetë gjyqi kundër Tahirit

para 2 muajve - 24 ore

Në 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

Më 21 mars gjyqi kundër Tahirit

para 2 muajve - Ekonomia Online

Më 21 mars Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancë paraprake për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri. Më 28 shkurt, Prokuroria për Krime të Rënda mbylli hetimet dhe çoi dosjen e Saimir Tahirit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK