http://kariera.mk

Kokainë në makinë, prangoset shqiptari

para 3 muajve - Koha Jone

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi u kap me kokainë. Mediat italiane raportojnë se shqiptari u arrestua në zonën Urbino, pas kontrollit që iu bë në makinë. Policia gjeti një sasi prej...

Itali, shqiptari kapet me kokainë të pastër në makinë

para 3 muajve - Shekulli

Autoritetet italiane kanë arrestuar një 40-vjeçar shqiptar, pasi u kap me kokainë në automjetin e tij. Sipas raportimit të mediave italiane, shqiptari u arrestua në zonën Urbino, pas kontrollit që iu bë...

Mall në makinë, prangoset shqiptari

para 3 muajve - LajmiFundit

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi u kap me kokainë. Mediat italiane raportojnë se shqiptari u arrestua në zonën Urbino, pas kontrollit që iu bë në makinë. Policia gjeti një sasi prej...

Nga puna në Rinas, tek shitja e kokainës… Historia e shqiptarit

para 3 muajve - Opinion

Në Shqipëri jetonte mirë, deri sa e nëna e tij u sëmurë. Kjo e detyroi të linte punën si kontrollues i trafikut ajror dhe të nisej drejt Holandës. Bëhet fjalë për rastin e një 30-vjeçari shqiptar, që është...

Fitonin mijëra euro në ditë, në pranga 5 shqiptarët në Itali

para 3 muajve - Shekulli

Pesë shqiptarë kanë përfunduar në pranga ditën e sotme në Itali, pasi akuzohen për trafik lëndësh narkotike. Mediat italiane raportojnë se arrestimi i 5 shqiptarëve është bërë në Rimini dhe të arrestuarit...

Kokainë në stacionet e autobusëve, e pësojnë keq pesë të rinjtë shqiptarë

para 3 muajve - Sot News

Pesë të rinj shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë. Ata akuzohen për mbajtje dhe shitje të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, shqiptarët e arrestuar janë të moshave nga 18 deri në 28...

Fitonin 4 mijë euro në ditë, karabinierët u bëjnë gjëmën 5 trafikantëve shqiptarë

para 3 muajve - Albeu

Pesë shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë për akuzën mbajtjes dhe të shitjes së lëndëve narkotike. Sipas mediave fqinje, të arrestuarit janë të moshave nga 18-28 vjeç. Ata në bashkëpunim me...

Fitonin 4 mijë euro në ditë, fundosen 5 trafikantët shqiptarë

para 3 muajve - BalkanWeb

Pesë shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë për akuzën mbajtjes dhe të shitjes së lëndëve narkotike. Sipas mediave fqinje, të arrestuarit janë të moshave nga 18-28 vjeç. Ata në bashkëpunim me...

Prangoset banda me 5 trafikantë shqiptarë, fitonin 4 mijë euro në ditë

para 3 muajve - Java News

Pesë shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë për akuzën mbajtjes dhe të shitjes së lëndëve narkotike. Sipas mediave fqinje, të arrestuarit janë të moshave nga 18-28 vjeç. Ata në bashkëpunim me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK