http://kariera.mk

Përfshihet nga flakët shkolla e mesme në Lezhë. Dyshimet e para

para 2 muajve - BalkanWeb

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe  disa shtylla tensioni. ...

Zjarr në zonën e Ishullit në Lezhë, rrezikohen disa banesa dhe biznese

para 2 muajve - Koha Jone

Një zjarr ka përfshirë pak minuta më parë disa kallamishte dhe shkurre në afërsi të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat parapreke mësohet se zjarri ka rënë  në afërsi të shkollës së mesme në Ishull, Lezhë....

Bie zjarr në shkollën e mesme në Lezhë

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Shkolla e mesme në Ishull Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të...

Përfshihet nga flakët shkolla në Lezhë, rrezikohen disa ndërtesa

para 2 muajve - Java News

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit...

E FUNDIT/ Bie zjarr në shkollën e mesme

para 2 muajve - LajmiFundit

Diten e sotme një zjarr i fuqishëm ka rënë pasditen e sotmë në një shkollë të mesme. Ngjarje e rëndë ndodhi në Ishull Lezhë. Zjarri fillimisht ka rënë në një zonë me shkurre dhë barishte pastaj është masivizuar...

Një shkollë në Lezhë përfshihet nga zjarri

para 2 muajve - Arbresh

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla tensioni....

Zjarr në Lezhë, rrezikohen disa banesa dhe biznese

para 2 muajve - LajmiFundit

Një zjarr ka përfshirë pak minuta më parë disa kallamishte dhe shkurre në afërsi të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat parapreke mësohet se zjarri ka rënë  në afërsi të shkollës së mesme në Ishull, Lezhë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK