http://kariera.mk

Tesla prezantoi makinën më të re elektrike për masat, Model Y

para 2 muajve - Medial

Tesla lançoi ditën e sotme makinën më të re, Model Y, dhe është e dyta makinë elektrik për masat. Makina u prezantua në një aktivitet në Los Angeles. Firma do të shesë fillimisht modelin me distancë të...

Tesla zbulon detaje të reja për modelin e ri Y

para 2 muajve - Albinfo

Kompania Tesla që prodhon automjete elektronike ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata...

FOTOT: Tesla zbulon modelin e shumë përfolur Y, 4×4

para 2 muajve - Gazeta Tema

Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat...

FOTO+VIDEO/ Elon Musk prezanton modelin e shumë përfolur të Tesla “Y, 4×4”

para 2 muajve - Java News

Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat...

Tesla zbulon SUV-in shtatëvendësh

para 2 muajve - KosovaPress

“Ajo ka karakteristikat e një SUV-i, por ngitet si një makinë sportive”, tha shefi i Teslas, Elon Musk, i veshur i gjithi me të zeza, gjatë një shfaqjeje të organizuar në Los Anxheles, para shumë punonjësve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK