http://kariera.mk

Skandali i Facebook, Zuckerberg “pushon” dy drejtorë

para 2 muajve - InfoMagazin

Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë...

Një javë pasi Zuckerberg zbuloi vizionin e tij të ri, “Facebook” humb dy drejtues të lartë

para 2 muajve - Java News

Themeluesi i “Facebook”, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë...

Çfarë ndodhi në kompani?! Skandali i Facebook, Zuckerberg “pushon” dy drejtorë

para 2 muajve - Lexo

Mark Zuckerberg, chief executive officer and founder of Facebook Inc., speaks during an event at the company's headquarters in Menlo Park, California, U.S., on Thursday, March 7, 2013. Zuckerberg discussed...

Problemet me privatësinë, Zuckerberg largon dy drejtorët e rëndësishëm

para 2 muajve - Opinion

Mark Zuckerberg ka larguar nga puna dy drejtues të rëndësishëm të kompanive të tij, pas problemeve që Facebook, Instagram dhe Whatsapp patën ditën e mërkurë. Zuckerberg njoftoi largimin e “veteranit” Chris...

Shefi i produkteve largohet nga Facebook-u

para 2 muajve - Insajderi

Asokohe, dukej sikur një planifikim pasardhësi. Nëse Mark Zuckerberg, shef kryesor i Facebook’ut, do të largohej ndonjëherë nga kompania, Cox, mik i tij i moçëm, do ta zëvendësonte pa ndonjë problem. Por,...

Shefi i produkteve largohet nga Facebook

para 2 muajve - Gazeta Observer

Chris Cox, shef i divizionit të produkteve në Facebook, i cili ka qenë pjesë e kompanisë për 13 vjet, ka njoftuar se do të largohet nga gjiganti teknologjik, një javë pasi shefi ekzekutiv, Mark Zuckerberg,...

Shefi i produkteve largohet nga Facebook

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Chris Cox, shef i divizionit të produkteve në Facebook, i cili ka qenë pjesë e kompanisë për 13 vjet, ka njoftuar se do të largohet nga gjiganti teknologjik, një javë pasi shefi ekzekutiv, Mark Zuckerberg,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK