http://kariera.mk

Gruaja fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Iliria News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Virxhinia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një grua e ka fituar plot 30 herë lotarinë e Virxhinias brenda një dite. Deborah Brown kishte blerë 30 minuta me kombinimin...

Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Lajmi.net

Një person kur arrinë ta fitojë llogarinë konsiderohet me fat, megjithatë, Deborah Brown, duket se posedon recetën e fatit. Gruaja në fjalë arriti ta fitonte lotarinë 30 herë brenda një dite, njoftoi NBC...

Gruaja fitoi në lotari 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - RTV 21

Ajo fitoi 150 mijë dollarë nga 30 bileta brenda ditës “Unë pothuajse pata sulm në zemër”, është shprehur e Deborah Broën, një grua nga Richmond, Virginia (Shtetet e Bashkuara) pasi fitoi një një lotari...

Burri fiton lotarinë për shkak të… mirësjelljes

para 2 muajve - Koha.mk

Shpesh fati është përcaktues në jetë. Kështu i ka ndodhur dhe një burri, i cili fitoi lotarinë multi-milionere. Sipas “Mirror”, ai fitoi lotarinë 877 milionë dollarë vetëm për shkak të mirësjelljes së...

Gruaja fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Sovrani

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Virxhinia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një grua e ka fituar plot 30 herë lotarinë e Virxhinias brenda një dite. Deborah Brown kishte blerë 30 minuta me kombinimin...

Fati i Deborah Brown në lotari

para 2 muajve - Albinfo

Deborah Brown nga Richmond tregon se kishte blerë 30 bileta me kombinimin 1-0-3-1 dhe fitoi lotarinë e Virxhinias 30 herë për vetëm një ditë. Brown fitoi 150 mijë dollarë ndërsa për bileta ajo kishte shpenzuar...

Gruaja fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Arbresh

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Virxhinia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një grua e ka fituar plot 30 herë lotarinë e Virxhinias brenda një dite. Deborah Brown kishte blerë 30 minuta me kombinimin...

Fiton lotarinë 30 herë brenda një dite

para 2 muajve - Indeks.mk

Kjo grua pa dyshim është shumë me fat. Deborah Brown nga Richmond, Virginia fitoi 30 herë lotarinë brenda një dite. Ajo bleu 30 bileta me kombinimin e numrit fitues 1-0-3-1, ka raportuar “NBC News”. Gruaja...

Fiton lotarinë 30 herë brenda një dite

para 2 muajve - Epoka e Re

Kjo grua pa dyshim është shumë me fat. Deborah Brown nga Richmond, Virginia fitoi 30 herë lotarinë brenda një dite. Ajo bleu 30 bileta me kombinimin e numrit fitues 1-0-3-1, ka raportuar “NBC News”. Gruaja...

Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Lexo

Kur një person arrin ta fitojë llogarinë, konsiderohet me fat. Por Deborah Brown duket se posedon recetën e fatit. Gruaja në fjalë arriti ta fitonte lotarinë 30 herë brenda një dite, njoftoi NBC News.Ajo...

Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

para 2 muajve - Politiko

Kur një person arrin ta fitojë llogarinë, konsiderohet me fat. Por Deborah Brown duket se posedon recetën e fatit. Gruaja në fjalë arriti ta fitonte lotarinë 30 herë brenda një dite, njoftoi NBC News....

Gruaja më me fat në botë, fitoi 30 herë lotarinë brenda ditës

para 2 muajve - KosovaPress

Ajo bleu 30 bileta me kombinimin e numrit fitues 1-0-3-1, njoftoi NBC News. Gruaja mori në shtëpi një shumë në total prej 150 mijë dollarë. Fillimisht Brown bleu 20 bileta për 1 dollarë dhe më vonë shkoi...

Gruaja më me fat në botë, fitoi 30 herë lotarinë brenda ditës

para 2 muajve - KosovaPress

Ajo bleu 30 bileta me kombinimin e numrit fitues 1-0-3-1, njoftoi NBC News. Gruaja mori në shtëpi një shumë në total prej 150 mijë dollarë. Fillimisht Brown bleu 20 bileta për 1 dollarë dhe më vonë shkoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK