http://kariera.mk

Financat më keq se ’97-ta!

para 2 muajve - Koha Jone

Nga Përparim Spahiu Financat më keq se ’97-ta! Nëse në vitin 1997 firmat piramidale shkatëruan direkt ekonomitë e mijërave shqiptarëve, sot këtë ”mision” po e bën më së miri Rilindja. Të ardhurat buxhetore...

Ish deputeti: Ja përse Shqipëria është më keq se në 97’!

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ish-deputeti Përparim Spahiu ka bërë një analizë të gjendjes së ekonomisë shqiptare, duke arritur në përfundimin se “Rilindja” i ka katandisur financat e vendit në një pozitë që është më e rëndë se ajo...

Dështojnë doganat, 7.6 milionë euro më pak se 2018

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Të ardhurat në janar – Doganat grumbullojnë 7.6 milionë euro më pak se vjet Sipas të dhënave zyrtare doganat grumbulluan gjatë muajit janar 10.4 miliardë lekë ose 958 milionë lekë (7.6 mln euro) më pak,...

Spahiu: Rilindja po shkatërron ekonominë e shqiptarëve

para 2 muajve - Koha Jone

Nga Përparim Spahiu Financat më keq se ’97-ta..!!! —– Nëse në vitin 1997 firmat piramidale shkatëruan direkt ekonomitë e mijërave shqiptarëve, sot këtë “mision” po e bën më së miri Rilindja. Të ardhurat...

Doganat grumbullojnë 7.6 mln euro më pak se vjet në janar

para 2 muajve - Gazeta Tema

Plani i të ardhurave buxhetore shfaqi dobësi të theksuar gjatë muajit janar, teksa arkëtimet totale shënuan rënie vjetore më së paku 2.4 %, por të dhënat e detajuara tregojnë se rënia është shkaktuar tërësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK