http://kariera.mk

Ndryshojnë çmimet e derivateve të naftës

para 2 muajve - Medial

Benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë. Këtë vendim e ka sjell sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi nga...

Çmime të reja të derivateve të naftës

para 2 muajve - Shprehja.com

Benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë. Këtë vendim e ka sjell sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi nga...

Çmime të reja të derivateve të naftës

para 2 muajve - Ina

Benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë. Këtë vendim e ka sjell sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi nga...

Rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës

para 2 muajve - Koha Jone

Pas një ulje para pak javësh dhe një stabiliteti në tregun e hidrokarbureve, nafta dhe benzina prej 2 ditësh kanë pësuar sërish një rritje me 5 deri në 6 lekë për litër në tregun me pakicë. Prej dy ditësh,...

Çmime të reja të derivateve të naftës

para 2 muajve - Tetova1

Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë ndërsa benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Këtë vendim e ka sjellur sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi...

Çmime të reja të derivateve të naftës

para 2 muajve - InfoShqip

Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë ndërsa benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Këtë vendim e ka sjellur sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi...

Çmime të reja të derivateve të naftës

para 2 muajve - InfoMagazin

Benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1 denarë. Këtë vendim e ka sjell sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi nga...

Rritet çmimi i naftës, tregtarët: Shkak shtrenjtimi në bursa

para 2 muajve - Vizion Plus

Çmimi i naftës në tregun vendas ka shënuar një rritje me afro 5 lekë për litër. Këtë të premte në pikat e tregtimit më pakicë, një litër naftë është shitur deri në 178 lekë, ndërkohë që në fillim të javës,...

Shtrenjtohen karburantet

para 2 muajve - Albeu

Çmimet e naftës kanë shënuar rritje ditët e fundit, pasi kishin rënë dy herë radhazi. Në pikat kryesore të shitjes me pakicë të karburanteve, nafta është shtrenjtuar me pesë lekë për litër . Në pikat e...

Rritet me 5 lekë çmimi i naftës dhe i benzinës me pakicë

para 2 muajve - Java News

Nga dita e djeshme në gjitha pikat e shitjes me pakicë në Shqipëri janë rritur njëherazi, siç ndodh vazhdimisht në vendin tonë, çmimet e karburanteve. Nga 172 lekë për litër që shitej mesatarisht gazoili,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK