http://kariera.mk

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - Koha.mk

Ndodh që celulari t’iu shpëtojë jetën në situata të caktuara. Kjo i ka ndodhur një burri në Australi, i cili u godit me një shigjetë, por për fat të mirë preku telefonin. Sipas policisë, 43-vjeçari u sulmua...

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - Infokusi

Telefonat celularë mund t’ju shpëtojnë vërtet jetën, sidomos kur drejt jush është duke ardhur një shigjetë. Ky ishte rasti i një 43-vjeçari në Australi i cili u sulmua nga një tjetër, njoftoi policia....

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - Gazeta e re

Telefonat celularë mund t’ju shpëtojnë vërtet jetën, sidomos kur drejt jush është duke ardhur një shigjetë. Ky ishte rasti i një 43-vjeçari në Australi i cili u sulmua nga një tjetër, njoftoi policia....

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - Lexo

Ndodh që celulari t’iu shpëtojë jetën në situata të caktuara. Kjo i ka ndodhur një burri në Australi, i cili u godit me një shigjetë, por për fat të mirë preku telefonin. Sipas policisë, 43-vjeçari u sulmua...

Smartfonët shpëtojnë edhe një jetë tjetër

para 2 muajve - AlbPortali

Një 43-vjeçar në Australi u sulmua nga një tjetër sipas policisë lokale. Incidenti filloi kur një sulmues me një hark dhe shigjetë konfrontoi dhe goditi 43 vjeçarin jashtë shtëpisë së tij. Shigjeta e lëshuar...

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ndodh që celulari t’iu shpëtojë jetën në situata të caktuara. Kjo i ka ndodhur një burri në Australi, i cili u godit me një shigjetë, por për fat të mirë preku telefonin. Sipas policisë, 43-vjeçari u sulmua...

Smartfonët shpëtojnë edhe një jetë tjetër

para 2 muajve - Lajmi.net

Jo rrallë herë telefonët mobilë kanë rezultat shpëtimtar të jetës së njerëzve dhe i fundit është një rast në Australi ku smartfoni bllokoi një shigjetë të vërtetë. Një 43-vjeçar në Australi u sulmua nga...

Smartfonët shpëtojnë një tjetër jetë në Australi

para 2 muajve - Gazeta Liria

Policia tha se shigjeta kishte penetruar telefonin e dhe goditur në fytyrë 43-vjeçarin i cili shpëtoi për mrekulli me vetëm një gërvishtje të lehtë. Jo rrallë herë telefonët mobilë kanë rezultat shpëtimtar...

Smartfonët shpëtojnë një tjetër jetë në Australi

para 2 muajve - Medial

Jo rrallë herë telefonët mobilë kanë rezultat shpëtimtar të jetës së njerëzve dhe i fundit është një rast në Australi ku smartfoni bllokoi një shigjetë të vërtetë. Një 43-vjeçar në Australi u sulmua nga...

43 vjeçari përdori telefonin si mburojë ndaj sulmit me shigjetë

para 2 muajve - RTV 21

Telefoni ia shpëtoi jetën Telefonat celularë me të vërtetë mund të jenë shpëtimtarë të jetës, sidomos, kur një shigjetë është drejtuar ndaj jush. Ky ishte rasti për një 43 vjeçar në Australi i cili u sulmua...

Kur telefoni ta shpëton jetën

para 2 muajve - Periskopi

Telefonat celularë mund t’ju shpëtojnë vërtet jetën, sidomos kur drejt jush është duke ardhur një shigjetë. Ky ishte rasti i një 43-vjeçari në Australi i cili u sulmua nga një tjetër, njoftoi policia....

Kur celulari të shpëton jetën

para 2 muajve - KosovaPress

Ky ishte rasti i një 43-vjeçari në Australi i cili u sulmua nga një tjetër, njoftoi policia. Incidenti ndodhi kur sulmuesi, i cili kishte një hark dhe shigjetë, doli për t’u ballafaquar me personin që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK