http://kariera.mk

Ia ndalojnë hipjen në aeroplan për shkak të veshjes

para 2 muajve - Koha.mk

Një pasagjere është ndaluar të fluturojë në avionin Thomas Cook për shkak të veshjes. Asaj i kërkuan që të mbulohej në mënyrë që të lejohej të hypte në avion. Emily O’Connor tregoi se ekuipazhi i tha që...

Pasagjeri i avionit dënohet me mbi 5 mijë dollarë për dy ‘monedha fati’

para 2 muajve - Aktuale

Një pasagjer është urdhëruar të paguajë më shumë se 50,000 juanë (5,600 dollarë) për një linjë ajrore, pasi hodhi monedha në motorin e avionit para fluturimit për “fat të mirë”. Udhëtari ajror, i njohur...

Hodhi ‘monedhën e fatit’, në motorin e avionit, e papritur çka i ndodhi pasagjerit

para 2 muajve - OraInfo

Pasagjeri i avionit dënohet me mbi 5 mijë dollarë. Një pasagjer është urdhëruar të paguajë më shumë se 50,000 juanë (5,600 dollarë) për një linjë ajrore, pasi hodhi monedha në motorin e avionit para fluturimit...

Pasagjeri i avionit dënohet me mbi 5 mijë dollarë për dy monedha

para 2 muajve - Koha Jone

Një pasagjer është urdhëruar të paguajë më shumë se 50,000 juanë (5,600 dollarë) për një linjë ajrore, pasi hodhi monedha në motorin e avionit para fluturimit për “fat të mirë”. Udhëtari ajror, i njohur...

Pasagjeri i avionit dënohet me mbi 5 mijë dollarë për dy ‘monedha fati’

para 2 muajve - Insajderi

Një pasagjer është urdhëruar të paguajë më shumë se 50,000 juanë (5,600 dollarë) për një linjë ajrore, pasi hodhi monedha në motorin e avionit para fluturimit për “fat të mirë”. Udhëtari ajror, i njohur...

Ia ndalojnë hipjen në aeroplan për shkak të veshjes

para 2 muajve - Koha.net

Një pasagjere është ndaluar të fluturojë në avionin Thomas Cook për shkak të veshjes. Asaj i kërkuan që të mbulohej në mënyrë që të lejohej të hypte në avion. Emily O'Connor tregoi se ekuipazhi i tha që...

E ndaluan të hipte në avion, ja arsyeja e çuditshme

para 2 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një aeroport. Një pasagjere është ndaluar të hipi në avionin Thomas Cook për shkak të veshjes. Asaj i kërkuan që të mbuloj në mënyrë që të lejohej të hipte në avion....

Ia ndalojnë hipjen në aeroplan për shkak të veshjes

para 2 muajve - Insajderi

Asaj i kërkuan që të mbulohej në mënyrë që të lejohej të hypte në avion. Emily O’Connor tregoi se ekuipazhi i tha që veshja e saj ishte e papërshtatshme dhe i kërkuan të vishte një xhaketë. Thomas Cook...

Nuk pranoi të veshë xhaketë, vajza nuk lejohet të hipë në avion

para 2 muajve - Shekulli

Një vajzë nuk është lejuar të hipë në avion Thomas Cook për shkak të veshjes së saj. Ajo i kaloi pa asnjë problem sigurinë, kontrollin e pasaportës, por kur iu drejtua avionit stafi i tha se ajo duhet...

Nxori gjoksin komplet, 21-vjeçaren desh e zbritën nga avioni: Idiote, le nam! Hidh diçka krahëve!

para 2 muajve - InfoMagazin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një prej aeroporteve në Birmingham. Një 21-vjeçare rrezikoi të humbiste udhëtimin e saj dhe ta zbrisnin nga avioni pasi ishte veshur në mënyrë të papërshtatshme. Vajza...

21 vjeçarja nuk u lejua të hipte në aeroplan për shkak të veshjes

para 2 muajve - RTV 21

Veshja e saj u cilësua provokative Një grua u urdhërua të ‘mbulohej’ ose të largohej nga aeroplani “Thomas Cook”, pasi që sipas tyre ishte shumë provokative. Emily O’Connor, 21 vjeçare po udhëtonte nga...

E ndalojnë për të hipur në aeroplan për shkak të …

para 2 muajve - Gazeta e re

Një pasagjere është ndaluar të fluturojë në avionin Thomas Cook për shkak të veshjes. Asaj i kërkuan që të mbulohej në mënyrë që të lejohej të hypte në avion. Emily O’Connor tregoi se ekuipazhi i tha që...

Kësaj bukuroshje nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme…

para 2 muajve - LajmiFundit

21 vjeçarja Emily O’Connor nuk është lejuar që të fluturojë nga Birminghami për në Tenerife me kompaninë ajrore “Thomas Cook” për një arsye që ajo e quan absurde. Vajza ishte veshur me pantallona portokalli...

Bukuroshes nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

21 vjeçarja Emily O’Connor nuk është lejuar që të fluturojë nga Birminghami për në Tenerife me kompaninë ajrore "Thomas Cook" për një arsye që ajo e quan absurde. Vajza ishte veshur me pantallona portokalli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK