http://kariera.mk

Bashkëpunim surprizë! Rita Ora sjell këngën e re me artistet Anitta dhe Sofia Reyes

para 2 muajve - Telegrafi

Foto: WarnerMusic/Instagram

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

para 2 muajve - Ina

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

para 2 muajve - Alsat-M

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës...

Një bashkëpunim surprizë! Rita Ora publikon këngën e re dhe po që do vallëzoni me të

para 2 muajve - Prive

Me ritme latine dhe me gjuhën simpatike latike, kënga e re e Rita Orës, po që do ju bëjë të vallëzoni. Këngëtarja sapo ka lansuar këngën e saj të re, dhe ishte një surprizë për fansat e saj pasi që nuk...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

para 2 muajve - InfoMagazin

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

para 2 muajve - Koha.net

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës...

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta sjellin këngën e re “R.I.P”

para 2 muajve - Lajmi.net

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta kanë publikuar projektin e ri muzikor. “R.I.P”, titullohet kënga e tyre e re që në shqip do të thotë ‘Prehu në paqe’, projekt ky i realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net....

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine

para 2 muajve - Arbresh

Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë...

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta sjellin këngën e re “R.I.P”

para 2 muajve - Infokusi

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta kanë publikuar projektin e ri muzikor. “R.I.P”, titullohet kënga e tyre e re që në shqip do të thotë ‘Prehu në paqe’, projekt ky i realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net....

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi

para 2 muajve - Gazeta Observer

Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë...

“RIP” kënga në të cilën është pjesë Rita Ora

para 2 muajve - Insajderi

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është lansuar në kanalin muzikor YouTube dhe ka tejkaluar gjysmë milioni shikime....

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi

para 2 muajve - Republika

Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

para 2 muajve - KosovaPress

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është lansuar në kanalin muzikor youtube dhe ka tejkaluar gjysmë milioni shikime....

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi

para 2 muajve - Bota Press

Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë...

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta sjellin këngën e re “R.I.P”

para 2 muajve - AlbPortali

“R.I.P”, titullohet kënga e tyre e re që në shqip do të thotë ‘Prehu në paqe’, projekt ky i realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Në këtë projekt, këngëtarja shqiptare është mysafire por duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK