http://kariera.mk

Modelja publikon komunikimin me Ronaldon: Si tentoi të më joshte

para 2 muajve - Top Channel

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar...

Modelja tregon mesazhet me Ronaldon: Nëse shënoj, do të kafshoj

para 2 muajve - Opinion

Nuk është hera e parë që futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo lakohet për histori me modele të ndryshme. Këtë herë ka qenë  bukuroshja venezueliane Alexandra Mendez, e cila  ka zbuluar në një emision...

Modelja publikon komunikimin me Ronaldon

para 2 muajve - Koha.net

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale që thotë t’i ketë dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur ky luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse,...

Modelja nxjerr mesazhet me Cristiano Ronaldon: Si tentoi të më joshte

para 2 muajve - Gazeta Tema

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar...

Basti i Ronaldos për të “zënë” modelen venezueliane

para 2 muajve - SuperSport

Alexandra Mendez, një modele e njohur venezueliane, ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse,...

Modelja publikon komunikimin me Ronaldon: Si tentoi të më joshte

para 2 muajve - Epoka e Re

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar...

“Do të më kafshonte të pasmet po të shënonte”, modelja venezueliane nxjerr zbuluar Cristiano RONALDON (BISEDA NË WHAT’S APP)

para 2 muajve - Newsport

Alehandra Mendez ka turbulluar situatën e Cristiano Ronaldos. Modelja nga Venezuela deklaroi se ka folur me portugezin në Whatsapp. Sipas saj, ylli i Juventus i kishte kërkuar numrin e telefonit para disa...

Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juventusit. Ajo tha se në kohën kur Ronaldo luante për Realin e Madridit modelja kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK