http://kariera.mk

Milionat s’janë asgjë! Sa fitojnë bosët më të mëdhenj në Zvicër

para 2 muajve - BalkanWeb

Me 14.1 milionë franga të fituara si të ardhura totale, vendin e parë në listë e zë CEO i bankës më të madhe të Zvicrës, UBS, Sergio Ermotti Pagat dhe bonusët e kryemenaxherëve të kompanive më të mëdha...

Sa fitojnë bosët më të mëdhenj në Zvicër: Milionat s’janë asgjë!

para 2 muajve - Tetova1

Me 14.1 milionë franga të fituara si të ardhura totale, vendin e parë në listë e zë CEO i bankës më të madhe të Zvicrës, UBS, Sergio Ermotti. Pagat dhe bonusët e kryemenaxherëve të kompanive më të mëdha...

Milionat s’janë asgjë! Sa fitojnë bosët më të mëdhenj në Zvicër

para 2 muajve - Lexo

Me 14.1 milionë franga të fituara si të ardhura totale, vendin e parë në listë e zë CEO i bankës më të madhe të Zvicrës, UBS, Sergio Ermotti. Pagat dhe bonusët e kryemenaxherëve të kompanive më të mëdha...

Sa fitojnë bosët më të mëdhenj në Zvicër: Milionat s’janë asgjë!

para 2 muajve - LajmiFundit

Me 14.1 milionë franga të fituara si të ardhura totale, vendin e parë në listë e zë CEO i bankës më të madhe të Zvicrës, UBS, Sergio Ermotti. Pagat dhe bonusët e kryemenaxherëve të kompanive më të mëdha...

Ja sa fitojnë shefat e kompanive më të mëdha zvicerane

para 2 muajve - Albinfo

Me 14.1 milionë franga të fituara si të ardhura totale, vendin e parë në listë e zë CEO i bankës më të madhe të Zvicrës, UBS, Sergio Ermotti Pagat dhe bonusët e kryemenaxherëve të kompanive më të mëdha...

Gashi, pa klub, por merr milionat

para 2 muajve - Albinfo

Ai fitoi 2 milionë franga bruto në vit, derisa edhe një milion do të marrë, pasi kontrata e tij do të zgjasë deri më 31 dhjetor Në vend se të ankohet për largimin e pavullnetshëm nga skuadra amerikane...

Zvicra premton 68 milionë franga ndihmë për Sirinë

para 2 muajve - Albinfo

Kontributi zviceran për këtë vit u njoftua të enjten në konferencën e tretë BE-OKB mbi Sirinë, mbajtur në Bruksel, përcjell albinfo.ch. Nga totali, 61 milionë franga (53.7 milionë euro) do të përdoren...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK