http://kariera.mk

LAJM I FUNDIT/Në makinë me një djalë, maturantja bie në kanal dhe vdes

para 3 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një maturante 18-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Burime të “BalkanWeb” bëjnë me dije se...

Aksidenti tragjik në Sarandë, makina bie në kanal, humb jetën 17-vjeçarja (Detajet)

para 3 muajve - Sot News

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme nga një aksident në Borsh. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në vendin e quajtur mbi Shkallë. Raportohet se në aksident ka humbur jetën 17-vjeçarja e...

E FUNDIT/ Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë

para 3 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal . Nga përplasja e fortë, ka humbur jetën një 17 vjecare me inicialet A.D. Informacion...

Makina del nga rruga, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë

para 3 muajve - Vizion Plus

Një 17-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndpdhur pasditen e kësaj të premtje në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë, ku shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar...

Mjeti humb kontrollin, vdes adoleshentja

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasja...

Makina bie në kanal, humb jetën e mitura

para 3 muajve - Opinion

Një 17-vjeçare ka humbur jetën në një aksident rrugor. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Automjeti tip “Audi” drejtohej nga 19-vjeçari R.Dh,...

Makina përfundon në kanal, vdes maturantja

para 3 muajve - Koha Jone

Foto ilustruese Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i vili ka ndodhur në Borsh, ku ka humbur jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet...

Aksident i rëndë në Borsh/ Makina bie në kanal, humb jetën 17-vjeçarja

para 3 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Balkanweb raporton një aksident në të cilin ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Mendohet...

Po udhëtonte me të fejuarin/ Makina bie në kanal, humb jetën 17-vjeçarja

para 3 muajve - LajmiFundit

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme nga një aksident në Borsh. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në vendin e quajtur mbi Shkallë. 19 vjeçari Robert Dhuli po udhëtonte në makinën tip ‘Audi’...

Bie makina në Borsh, ndërron jetë 17-vjeçarja

para 3 muajve - Java News

FOTO ILUSTRUESE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro....

Vlorë/ Makina përfundon në kanal, ndërron jetë maturantja

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i cili ka ndodhur në Borsh dhe ka marrë jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet se vajza e re ishte...

Mjeti humb kontrollin, vdes adoleshentja

para 3 muajve - Insajderi

Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasja...

E FUNDIT/ Po mësonte makinën, maturantja bie në kanal e humb jetën

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Borsh. Një maturante 18-vjecare ka humbur jetën pasi ka pësuar një aksident. Viktima është shtetasja Analuiza Duro. Mësohet se vajza e re ishte duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK