http://kariera.mk

E kryer: Hadërgjonaj e Sadiku në Qershor do të paraqiten për Kosovën

para 2 muajve - GazetaBlic

Tashmë thuajse është e kryer. Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku do të luajnë për Kosovën. Kështu të paktën konfirmon gazetari i sportit, Arlind Sadiku, i cili në një postim në profilin e tij zyrtar...

Katër shqiptarë te kombëtarja e Zvicrës, kthehet Mehmedi

para 2 muajve - Koha.net

Trajneri i Kombëtares së Zvicrës, Vladimir Petkoviq, të premten e ka bërë publike listën e lojtarëve për dy ndeshjet e para eliminatore për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Pjesë e ekipit të Zvicrës janë...

Zivicra publikon listën e lojtarëve të ftuar, çfarë po ndodh me Hadergjonaj

para 2 muajve - GazetaBlic

Florent Hadergjonaj edhe zyrtarisht ka mbetur jashtë skuadrës së Zvicrës për ndeshjet e marsit me Gjeorgjinë dhe Danimarkën. Trajneri, Vladimir Petkovic, nuk i beson 24-vjeçarit të Huddersfield Town dhe...

Zivicra publikon listën e lojtarëve të ftuar, çfarë po ndodh me Handergjonaj

para 2 muajve - GazetaBlic

Florent Hadergjonaj edhe zyrtarisht ka mbetur jashtë skuadrës së Zvicrës për ndeshjet e marsit me Gjeorgjinë dhe Danimarkën. Trajneri, Vladimir Petkovic, nuk i beson 24-vjeçarit të Huddersfield Town dhe...

Lista e Zvicrës i jep Kosovës një lajm të mirë!

para 2 muajve - Sovrani

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Zvicrës, Vladimir Petkoviç, e ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës ndaj Gjeorgjisë dhe Danimarkës që zhvillohet gjatë muajit mars. Petkoviç as për këto takime, nuk...

Hadergjonaj nuk ftohet nga Zvicra

para 2 muajve - Infokusi

Florent Hadergjonaj edhe zyrtarisht ka mbetur jashtë skuadrës së Zvicrës për ndeshjet e marsit me Gjeorgjinë dhe Danimarkën. Trajneri, Vladimir Petkovic, nuk i beson 24-vjeçarit të Huddersfield Town dhe...

Vladimir Petkoviq fton katër shqiptarë!

para 2 muajve - Albinfo

Vladimir Petkoviq, përzgjedhës i kombëtares së Zvicrës, ka ftuar 4 shqiptarë për dy sfidat parakualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Ai ka ftuar Xherdan Shaqirin, Granit Xhakën, Albian Ajetin e Admir...

Zyrtare: Hadërgjonaj nuk ftohet nga Zvicra, ka vend për Ajetin

para 2 muajve - Arbresh

Florent Hadergjonaj edhe zyrtarisht ka mbetur jashtë skuadrës së Zvicrës për ndeshjet e marsit me Gjeorgjinë dhe Danimarkën. Trajneri, Vladimir Petkovic, nuk i beson 24-vjeçarit të Huddersfield Town dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK