http://kariera.mk

Siguria e urave, 652 inspektime në të gjithë vendin: Mbi 50% e tyre me probleme

para 2 muajve - Koha Jone

Rreth 50 për qind e urave në të gjithë vendin paraqesin probleme. Deklarata ka ardhur nga zëvendësministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli, gjatë tryezës së zhvilluar për sigurinë e urave...

“Mbi 50% e urave në Shqipëri paraqesin probleme”

para 2 muajve - Java News

“Rreth 50 % e urave në vendin tonë paraqesin probleme”, deklaroi sot zëvendësministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli. Gjatë tryezës së zhvilluar për sigurinë e urave në vend me drejtues...

Raporti për sigurinë e urave, Balluku: Ndërhyrje emergjente

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka organizuar sot një tryezë teknike për sigurinë e urave në vend, në të cilin është diskutuar mbi një raport për situatën e urave, të hartuar...

Raporti për sigurinë e urave, Balluku: Ndërhyrje emergjente sipas studimit teknik

para 2 muajve - Lexo

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka organizuar sot një tryezë teknike për sigurinë e urave në vend, në të cilin është diskutuar mbi një raport për situatën e urave, të hartuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK